Bukowina Tatrzańska noclegi blisko basenów

Bukowina Tatrzańska – noclegi blisko basenów

1321
banner

Bukowina Tatrzańska noclegi blisko basenów

Poznaj Bukowinę Tatrzańską z bliska – dotychczas kojarzona wyłącznie z termami, teraz staje się centrum sportów oraz wypoczynku. Bukowina jak nigdy postawiła na promocję miasta i znacząco wyprzedza ofertę takich miast jak Podhale czy Zakopane. Dlaczego?

Bukowina Tatrzańska – noclegi blisko basenów

Bukowina Tatrzańska leży w niewielkiej odległości od Zakopanego czy Poronina – to sprawia, że dojazd tu nie jest trudny, Znacznie mniejsza ilość turystów sprawia jednak, że wypoczynek tutaj można uznać za znacznie bardziej udany. Turyści podkreślają, że znacznie bardziej cenią sobie spokój Bukowiny niż zatłoczone ulice Zakopanego. Chętnie dopowiadają także, że w razie chęci odwiedzenia Gubałówki wystarczy jeden dzień na zwiedzanie, po czym mogą oni wrócić do spokojniejszej miejscowości, gdzie panują znacznie przyjemniejsze warunki… i ceny!

Atrakcje dla aktywnych – Bukowina Tatrzańska idealna dla narciarzy!

Bukowina Tatrzańska to prawdziwy raj dla narciarzy o snowboardzistów. Zarówno w obrębie miasta, jak i poza nim mogą oni korzystać z licznych wyciągów o zróżnicowanym stopniu trudności. Stoki są naśnieżane, przez co nawet niewielka ilość śniegu i kapryśna zima nie są problemem. Osoby pragnące postawić pierwsze kroki na stoku mogą skorzystać z licznych szkółek nauki narciarstwa – jest w czym wybierać!

Osoby aktywne z pewnością ucieszy fakt, że wokół miasta ciągną się niezliczone kilometry ścieżek pieszych. Prowadzą one w urokliwe dolinki, z których rozpościera się widok na majestatyczne Tatry. Podczas wielogodzinnych wędrówek można podziwiać nietypową florę i faunę, ale przede wszystkim dotlenić organizm świeżym, górskim powietrzem.

Po aktywnym dniu turyści z pewnością chętnie zregenerują siły w jednej z tutejszych restauracji czy karczm. W miejscach tych zakosztować można lokalnych przysmaków: kwaśnicy, oscypków, baraniny.

Znajdź to, czego szukasz – noclegi blisko basenów!

Bez wątpienia termy są największą atrakcją w okolicy – przyciągają turystów bez względu na porę roku. Zainteresowanie tą atrakcją sprawia, że rośnie zainteresowanie na noclegi blisko basenów. Na szczęście nie ma z tym już problemu – rozrastająca się baza noclegowa jest w stanie przyjąć znacznie więcej turystów niż jeszcze kilka lat temu. Z pewnością warto rozważyć ofertę Willi Majerczyk, położonej niezwykle malowniczo. Na gości czekają komfortowe pokoje, możliwość korzystania z licznych udogodnień oraz wspaniały widok na Tatry.


Menu Title