Bukowina Tatrzańska pokoje przy stoku

Bukowina Tatrzańska – noclegi przy stoku

4018
banner

Bukowina Tatrzańska pokoje przy stoku
Podhale to bez wątpienia jeden z najwspanialszych regionów w Polsce. Blisko stąd w góry, co umożliwia uprawianie wielu dyscyplin sportowych. Ale nie tylko osoby aktywne znajdą tu coś dla siebie. Szeroka oferta miasta sprawia, że wypoczynek w Bukowinie jest zróżnicowany i satysfakcjonujący.

Bukowina Tatrzańska – noclegi przy stoku

Władze miasta Bukowina dbają o to, aby miasto rozwijało się w kierunku prężnie działającego kurortu wypoczynkowego. Kolejne inwestycje wzbogacają infrastrukturę, poprawiają się warunki dojazdowe. Przybywa miejsc parkingowych oraz godnych polecenia restauracji czy kawiarni. Czy trzeba więcej, aby wypoczynek był udany?

Turyści nie powinni być zawiedzeni ofertą turystyczną – noclegi przy stoku są doskonale oznaczone, a do wyboru są także pensjonaty, hotele, pokoje gościnne i wiele innych. Goście mogą liczyć na pokoje o zróżnicowanym standardzie, często także w cenie noclegu są także posiłki. Poszukując konkretnego noclegu warto wykorzystać opinie znajomych oraz sieć internetową.

Na co jeszcze mogą liczyć turyści?

Bukowina Tatrzańska latem – słońce, spacery, moc atrakcji

Z pewnością każda pora roku jest dobra do odwiedzenia Bukowiny Tatrzańskiej. Latem wiele przyjemności znaleźć można w spacerach doskonale oznaczonymi ścieżkami turystycznymi. Podczas poznawania bliższej i dalszej okolicy istnieje spora szansa na dostrzeżenie dzikich zwierząt, których nie brak w tych podgórskich rejonach. Planowanie długich tras wędrówki warto połączyć z piknikiem na świeżym powietrzu.

Bukowina Tatrzańska zimą – noclegi przy stoku, kuligi

Bez wątpienia w okresie zimowych Bukowina Tatrzańska noclegi przy stoku ma najwięcej do zaoferowania swoim gościom. Przede wszystkim są to doskonale przygotowane stoki narciarskie. Bukowina dba o to, aby infrastruktura dla narciarzy była gotowa wraz z pojawieniem się pierwszego śniegu. Stoki narciarskie dostosowane są do osób o różnych umiejętnościach jazdy. Nie brakuje tu niewielkich oślich łączek dla początkujących, jak i wymagających stoków dla zaawansowanych narciarzy. Na stokach znajdziemy najczęściej wiele punktów gastronomicznych, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz szkółki instruktorskie.

W czasie zimy niezwykle popularne jest także organizowanie kuligów. Dla turystów niewątpliwą atrakcją będzie przejażdżka wozem zaprzężonym w konie. Zimą w Bukowinie Tatrzańskiej organizowane są liczne imprezy na świeżym powietrzu, propagujące ruch i aktywność.


Menu Title