Bukowina Tatrzańska pokoje gościnne

Bukowina Tatrzańska – pokoje gościnne

981
banner

Bukowina Tatrzańska pokoje gościnne

Podhale to jeden z najurokliwszych zakątków w Polsce. Bliskość gór, świeże powietrze oraz możliwość aktywnego spędzania czasu co roku przyciąga tu tysiące turystów. Na szczególną uwagę zasługuje Bukowina. Niezwykle istotny jest fakt, że Bukowina to miejsce idealne zarówno dla osób aktywnych, jak i tych, którzy pragną spędzić urlop błogo leniuchując. Wszystko za sprawą doskonałej bazy turystycznej, noclegowej i gastronomicznej.

Bukowina Tatrzańska i jej zalety

Bukowina Tatrzańska leży blisko takich miejscowości jak Zakopane czy Poronin – dojazd do niej jest łatwy zarówno w przypadku posiadaczy samochodów, jak i osób podróżujących koleją czy autokarami. Ta bliskość wpływa na możliwość urządzania jednodniowych wycieczek do Zakopanego, bez konieczności nocowania tam. Dodatkowo Bukowina położona jest w otoczeniu pięknych lasów, wzgórz – to szansa dla osób aktywnych, które poszukują możliwości dłuższego trekkingu bez konieczności wchodzenia na wysokie szczyty. Bukowina pozwala na urządzanie dłuższych wycieczek zarówno zimą, jak i latem – doskonale oznaczone szlaki pomogą w orientacji w terenie.
Osoby aktywne powinny być także zadowolone z bliskości tak dużej ilości stoków narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności. Każdy stok posiada wyciąg (orczyk, krzesełko, kanapa), a dla większej wygody turystów wprowadzone zostały skipassy, czyli całodniowe czy weekendowe karnety. Najmłodsi mogą liczyć na atrakcyjne zniżki! Przy stokach prowadzone są lokale gastronomiczne, które pozwolą na rozgrzanie się ciepłym posiłkiem czy napojem. Nie brak u również szkółek nauki narciarstwa czy snowboardingu.
Dla osób niejeżdżących na nartach także nie brakuje możliwości rozrywki. Swoją ofertę prezentują przede wszystkim liczne restauracje oraz karczmy. Możemy skosztować w nich regionalnych smakołyków, takich jak oscypki, baranina czy pyszne i sycące zupy. Nie brak tu również lokalnych przysmaków w postaci herbaty z prądem – oczywiście tylko dla osób dorosłych!

Pokoje gościnne – Bukowina Tatrzańska

Poszukiwania taniego noclegu w Bukowinie nie będą trudne. Pokoje gościnne znajdziemy za pośrednictwem internetu. Ciekawą ofertę prezentuje Willa Majerczyk, która dla swoich gości przygotowała komfortowe pokoje, eleganckie łazienki oraz wspaniały widok z okien. Wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach!


Menu Title