Connect with us

Ciekawe

Czy wiesz, jak osłonić taras przed słońcem i wiatrem?

Published

on

Wypoczynek blisko domu to świetna forma spędzania weekendu. Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, aby nacieszyć się słońcem i wspaniałą pogodą. Poprzez prostą aranżację tarasu stworzymy miejsce, które pokochają wszyscy domownicy. Jak osłonić taras przed deszczem, słońcem i wiatrem, aby miejsce to zawsze zachęcało do odpoczynku?

Jak osłonić taras skutecznie?

Wypoczynek blisko natury daje nam możliwość zregenerowania sił, podładowania wewnętrznych akumulatorów. Aranżując przydomowy taras tworzymy idealne warunki do relaksu. Wystarczy dopasowany do naszych potrzeb zestawy wypoczynkowy, kilka elementów dodatkowych, oświetlenie. Chcąc w pełni korzystać z lata warto odpowiedzieć sobie na pytanie: jak osłonić taras przed podmuchami wiatru, słońcem?

Pergole tarasowe to dzisiaj jedne z chętniej wybieranych rozwiązań – ich trwała konstrukcja sprawia, że będą chronić nas przez wiele lat. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby konstrukcja pergoli była nie tylko trwała, ale również estetyczna, dzięki czemu pergola jest funkcjonalną ozdobą każdego tarasu. Pergole wznoszone są na aluminiowych, malowanych proszkowo elementach modułowych, na szczycie konstrukcji ustawiony jest dach wykonany z aluminiowych listew uchylnych. Użytkownik sam decyduje o tym, w jakiej pozycji mają być listwy, dzięki czemu sam też dba o to, jak wiele słońca wpada pod pergolę. Listwy możemy zamknąć całkowicie, przez co dach stanie się wodoodporny. Warto również dodać, że dachy nie nagrzewają się, przez co w cieniu pergoli panuje przyjemny chłód.

Parasole ogrodowe na tarasie

Metodą na to, jak osłonić taras przed słońcem, są również nowoczesne parasole ogrodowe. Parasole dostępne są w różnych wersjach: bok czaszy może wahać się od 2,5 metra do nawet 4 metrów! Liczne punkty regulacji pozwolą na dopasowanie kąta padania cienia.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

HKM czaprak – zadbaj o wygodę swojego konia

Published

on

Jazda konna staje się niezwykle popularnym sportem wśród osób w każdym wieku – przekonują instruktorzy i właściciele stadnin konnych. Sport ten pozwala na ogólny rozwój, poprawę naszej kondycji i możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Przygotowując konia do jazdy pamiętajmy o doborze odpowiedniego czapraka – jednym z najchętniej wybieranych jest HKM czaprak. Dlaczego? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jaki wózek wybrać dla naszego dziecka?

Published

on

Wybór wózka dziecięcego nie powinien być dziełem przypadku – mówią producenci tego typu asortymentu. Na szczęście szeroki wybór wózków spacerowych czy modeli 3w1 sprawia, że rodzice bez trudu dopasowują konkretny model do potrzeb siebie i swojego dziecka. Przeglądając kolejne modele warto zwrócić uwagę na najważniejsze elementy. Jakie rozwiązania proponują nam producenci? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Mity windykacji

Published

on

Odzyskiwanie należności to dla wielu firm twardy orzech do zgryzienia. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy czujący się na tym gruncie niepewnie korzystają z usług firm windykacyjnych. Te potrafią obiecać naprawdę wiele, także to, co w procesie odzyskiwania należności nie musi okazać się prawdą. Oto trzy mity często powtarzane Klientom przez windykatorów. (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze

http://teldomains.pl/czy-praca-w-niemczech-to-dalej-atrakcyjna-opcja-dla-nas/ http://passittotheleft.org/meble-w-stylu-mid-modern-century/ https://alliancedoctor.com/donice-w-ogrodzie-sposob-na-zielen/