Connect with us

Dom i Wnętrze

Dobre meble ogrodowe modułowe

Published

on

Meble ogrodowe modułowe cieszą się dużą popularnością, zapewniając wygodę i komfort na tarasie. Nie warto ich stawiać na nierównej ziemi, ponieważ ich stabilność nie będzie w odpowiedni sposób zachowana. O czym należy pamiętać podczas zakupu mebli ogrodowych modułowych?

Zestaw i pojedyncze elementy

Meble ogrodowe modułowe mają tą zaletę, że pięknie prezentują się w zestawie, ale równie dobrze spisują się pojedynczo. Tego typu meble ogrodowe to takie produkty, które można zestawić w jedno tworząc z nich wygodny narożnik lub sofę. Jeżeli nie będzie takiej konieczności, to można je rozłączyć, tworząc z nich pojedyncze pufy, czy nawet fotele do siedzenia. Można je kupić w jednym zestawie, ale bardzo często są one dostępne pojedynczo, dzięki czemu komplet swoich mebli będzie można zawsze poszerzyć o dodatkowe elementy. 

Dopasowane meble ogrodowe modułowe

Ogromną zaletą tego rodzaju mebli jest to, że można je dopasować nawet do najbardziej niewymiarowych przestrzeni. Jeżeli ktoś ma taras lub balkon w nietypowym rozmiarze, to koniecznie powinien pomyśleć o zakupie takich mebli. Można wręcz posunąć się do stwierdzenia, że modułowe zestawy mebli pozwalają na lepsze wykorzystanie całej przestrzeni, którą mamy dostępną. Tego rodzaju meble wykonane są najczęściej z technorattanu – bardzo solidnego materiału, który jest w stanie wytrzymać w niezmienionym stanie przez cały sezon na ogrodzie. Przydać się do niego mogą odpowiednio dopasowane poduchy, zapewniające komfort i wygodę użytkowania. 

 

Dom i Wnętrze

Parasole przeciwsłoneczne na lato

Published

on

Nadchodząca wiosna to znak tego, że czas powoli pomyśleć o tym, aby zabrać się za porządki na ogrodzie. Nie tylko, jeśli chodzi o roślinność, ale również o strefę wypoczynkową, którą na pewno posiadamy. Może warto sprawdzić nowoczesne parasole przeciwsłoneczne oraz meble ogrodowe? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Modne i funkcjonalne dodatki do ogrodu

Published

on

Modne ogrody są dopracowane pod kątem estetycznym i użytkowym. Aby w pełni cieszyć się latem i wydobyć z przydomowej przestrzeni cały potencjał, warto wzbogacić aranżację o nowoczesne dodatki i sprzęt. Co szczególnie warto mieć w swoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zestaw ogrodowy z parasolem – co wybrać?

Published

on

Szukając inspiracji na zaprojektowanie przydomowego ogrodu nie ma prostszej metody niż zestaw ogrodowy z parasolem. Współcześnie topowi producenci proponują nam nowoczesne meble ogrodowe i liczne dodatki, które całkowicie zmienią przestrzeń wypoczynkową i pozwolą nam cieszyć się latem blisko natury. Jakie rozwiązania wybrać? (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….