Connect with us

Dom i Wnętrze

Dobre meblościanki do salonu

Published

on

Osoby twierdzące, że meblościanki do salonu wyszły z mody są w błędzie. Może i tego rodzaju meble nie należą do stylu nowoczesnego, ale tradycyjne wyposażenie wnętrz jest nadal na topie i wiele osób chętnie kupuje takie meble.

Meblościanki do salonu – aranżacja

Meblościanki do salonu można dzisiaj otrzymać w wielu salonach meblowych. Zanim dokona się zakupów, warto dobrać odpowiednią kolorystykę do pokoju dziennego. W przypadku mniejszych pomieszczeń należy postawić na jasną kolorystykę, która będzie optycznie powiększać całe wnętrze. Można dobrać ciemniejsze dodatki do takiego pokoju dziennego, ale trzeba uważać z ich ilością, aby nie przytłoczyły jaśniejszych barw. Najbardziej uniwersalnym kolorem jest biały lub beżowy. Jeżeli ktoś uważa, że jest on zbyt nudny i monotonny, to jak najbardziej może wybrać dodatki, np. w neonowych, ciekawych barwach dających wyraźny kontrast w salonie.

Meblościanki do salonu – podstawa

Wszystkie meblościanki do salonu składają się z różnych części. Warto wybrać takie zestawy, gdzie znajduje się sofa lub narożnik. Duża część osób rezygnuje z obecności dużej szafy w salonie na rzecz innych mebli. Nie można jednak zapomnieć o tym, że to część wypoczynkowa jest tą integralną, najważniejszą, która jest w stanie zgromadzić wszystkich domowników w jednym miejscu. Do takiej sofy warto dobrać pasujące do niej stylem (niekoniecznie kolorem) pufy oraz fotele, ponieważ przy stole, który stoi obok części wypoczynkowej będzie mogła zgromadzić się większa ilość osób. 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Parasole przeciwsłoneczne na lato

Published

on

Nadchodząca wiosna to znak tego, że czas powoli pomyśleć o tym, aby zabrać się za porządki na ogrodzie. Nie tylko, jeśli chodzi o roślinność, ale również o strefę wypoczynkową, którą na pewno posiadamy. Może warto sprawdzić nowoczesne parasole przeciwsłoneczne oraz meble ogrodowe? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dobre meble ogrodowe modułowe

Published

on

Meble ogrodowe modułowe cieszą się dużą popularnością, zapewniając wygodę i komfort na tarasie. Nie warto ich stawiać na nierównej ziemi, ponieważ ich stabilność nie będzie w odpowiedni sposób zachowana. O czym należy pamiętać podczas zakupu mebli ogrodowych modułowych? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Modne i funkcjonalne dodatki do ogrodu

Published

on

Modne ogrody są dopracowane pod kątem estetycznym i użytkowym. Aby w pełni cieszyć się latem i wydobyć z przydomowej przestrzeni cały potencjał, warto wzbogacić aranżację o nowoczesne dodatki i sprzęt. Co szczególnie warto mieć w swoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje! (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze