Connect with us

Dom i Wnętrze

Dobre meblościanki do salonu

Published

on

Osoby twierdzące, że meblościanki do salonu wyszły z mody są w błędzie. Może i tego rodzaju meble nie należą do stylu nowoczesnego, ale tradycyjne wyposażenie wnętrz jest nadal na topie i wiele osób chętnie kupuje takie meble.

Meblościanki do salonu – aranżacja

Meblościanki do salonu można dzisiaj otrzymać w wielu salonach meblowych. Zanim dokona się zakupów, warto dobrać odpowiednią kolorystykę do pokoju dziennego. W przypadku mniejszych pomieszczeń należy postawić na jasną kolorystykę, która będzie optycznie powiększać całe wnętrze. Można dobrać ciemniejsze dodatki do takiego pokoju dziennego, ale trzeba uważać z ich ilością, aby nie przytłoczyły jaśniejszych barw. Najbardziej uniwersalnym kolorem jest biały lub beżowy. Jeżeli ktoś uważa, że jest on zbyt nudny i monotonny, to jak najbardziej może wybrać dodatki, np. w neonowych, ciekawych barwach dających wyraźny kontrast w salonie.

Meblościanki do salonu – podstawa

Wszystkie meblościanki do salonu składają się z różnych części. Warto wybrać takie zestawy, gdzie znajduje się sofa lub narożnik. Duża część osób rezygnuje z obecności dużej szafy w salonie na rzecz innych mebli. Nie można jednak zapomnieć o tym, że to część wypoczynkowa jest tą integralną, najważniejszą, która jest w stanie zgromadzić wszystkich domowników w jednym miejscu. Do takiej sofy warto dobrać pasujące do niej stylem (niekoniecznie kolorem) pufy oraz fotele, ponieważ przy stole, który stoi obok części wypoczynkowej będzie mogła zgromadzić się większa ilość osób. 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Lider branży okiennej

Published

on

Stolarka okienna i drzwiowa to element, który musi znaleźć się w każdym domu, aby myśleć o zamieszkaniu w takim miejscu. Niektórych elementów nie trzeba posiadać, ale okna i drzwi są koniecznością. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

W poszukiwaniu inspiracji na piękną kuchnię

Published

on

Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia to miejsce, gdzie z chęcią spędzamy czas. Zaprojektowanie takiego wnętrza nie jest dzisiaj trudne – pomogą nam w tym nie tylko firmy specjalizujące się w meblach kuchennych, ale również sami dekoratorzy czy architekci wnętrz. O czym pamiętać podczas aranżowania przestrzeni kuchennej? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Mini ogród na tarasie – jak go urządzić?

Published

on

Taras – nawet jeżeli jest niewielki – to miejsce, w którym zrobić można naprawdę bardzo dużo. W ostatnich latach bardzo popularne stały się tarasowe mini ogrody. Jak taki ogród zrobić? To bardzo proste! Potrzebne będą jednak odpowiednie dekoracje, oświetlenie, rośliny, a przede wszystkim- odrobina kreatywności i zmysłu estetycznego.
(więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze