Connect with us

Zdrowie i Uroda

Dodatkowe ubezpieczenia dla Ciebie

Published

on

Dbałość o własne zdrowie i mienie to przejaw zapobiegliwości. Współcześnie mamy wiele możliwości związanych z dodatkowymi ubezpieczeniami i korzystamy z nich bardzo chętnie. Najpopularniejsi ubezpieczyciele proponują nam pakiety zdrowotne, ubezpieczenia turystyczne, samochodowe, na życie, na mieszkanie i dom. Co wybrać?

Ubezpieczenie turystyczne – niezbędne w podróży

Przygotowując się do wyjazdu poza granice kraju w celach turystycznych koniecznie pamiętajmy o dodatkowym ubezpieczeniu turystycznym. Ubezpieczenie takie zagwarantuje nam możliwość bezpłatnego leczenia w razie choroby, możliwość skorzystania z pomocy lekarskiej, możliwość badań ambulatoryjnych. Jak szukać najlepszego ubezpieczenia turystycznego? Pomoże nam w tym wyszukiwarka mfind.pl. Wpisując miejsce naszego pobytu oraz kilka dodatkowych danych system wskaże nam najlepsze oferty polskich ubezpieczycieli. Wiele ubezpieczeń turystycznych uzupełnionych zostało o assistance, które przydaje się szczególnie w drodze.

Prywatne ubezpieczenie medyczne

Coraz częściej wykupowane jest również ubezpieczenie medyczne – wynika to z fatalnego stanu polskiej służby zdrowia, jak również braku specjalistów i długich kolejek. Decydując się na prywatne ubezpieczenie zyskujemy pakiet, w którym znajdziemy lekarza internistę, lekarza domowego, specjalistów, badania ambulatoryjne, zabiegi pielęgniarskie.

Ubezpieczenie samochodowe OC

Każdy posiadacz samochodu powinien pamiętać o konieczności wykupienia co roku ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej – ubezpieczenie to pozwala na pokrycie szkód powstałych z naszej winy. Kwota ubezpieczenia zależna jest od kilku czynników, w tym: naszego wieku, modelu i wieku samochodu. Kupując ubezpieczenie powinniśmy pamiętać o jego ciągłości.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Czym kierować się wybierając pierścionek zaręczynowy?

Published

on

Decydując się na zaręczyny panowie bardzo często nie wiedzą, od czego rozpocząć poszukiwania pierścionka zaręczynowego – nie znają oni ani rozmiaru palca przyszłej narzeczonej, ani też jej preferencji co do biżuterii. Obecnie w sklepach jubilerskich znajdziemy szeroki wybór pierścionków odpowiednich na zaręczyny – z pewnością każdy mężczyzna znajdzie produkt, który uraduje wybrankę serca.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

W poszukiwaniu metod na piękno twarzy

Published

on

Jak sprawić, aby nasza twarz była piękna, młoda i zadbana? Współcześnie posiadamy wiele narzędzi do tego, aby dbać o nasz wygląd, w szczególności o skórę twarzy. Wszelkie kosmetyki oraz zabiegi kosmetyczne pozwalają nam na regenerowanie skóry, działanie nawilżające, usuwanie szpecących zmian. Coraz częściej decydujemy się również na operacje plastyczne w obrębie twarzy – z czego to wynika i co brać pod uwagę przygotowując się do takiego zabiegu?

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Naturalne planowanie ciąży – co musisz wiedzieć

Published

on

Wokół metod naturalnego planowania rodziny przez dekady narosły dziesiątki mitów, dyskredytujących ich jakość i znaczenie. Tymczasem kolejne badania prowadzone na ten temat wyraźnie wskazują bardzo wysoką skuteczność tych metod zarówno w wypadku stosowania ich antykoncepcyjnie, jak i przy okazji planowania rodziny. Mają też bardzo duże znaczenie prozdrowotne dla kobiety. (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze