Connect with us

Zdrowie i Uroda

Dodatkowe ubezpieczenia dla Ciebie

Published

on

Dbałość o własne zdrowie i mienie to przejaw zapobiegliwości. Współcześnie mamy wiele możliwości związanych z dodatkowymi ubezpieczeniami i korzystamy z nich bardzo chętnie. Najpopularniejsi ubezpieczyciele proponują nam pakiety zdrowotne, ubezpieczenia turystyczne, samochodowe, na życie, na mieszkanie i dom. Co wybrać?

Ubezpieczenie turystyczne – niezbędne w podróży

Przygotowując się do wyjazdu poza granice kraju w celach turystycznych koniecznie pamiętajmy o dodatkowym ubezpieczeniu turystycznym. Ubezpieczenie takie zagwarantuje nam możliwość bezpłatnego leczenia w razie choroby, możliwość skorzystania z pomocy lekarskiej, możliwość badań ambulatoryjnych. Jak szukać najlepszego ubezpieczenia turystycznego? Pomoże nam w tym wyszukiwarka mfind.pl. Wpisując miejsce naszego pobytu oraz kilka dodatkowych danych system wskaże nam najlepsze oferty polskich ubezpieczycieli. Wiele ubezpieczeń turystycznych uzupełnionych zostało o assistance, które przydaje się szczególnie w drodze.

Prywatne ubezpieczenie medyczne

Coraz częściej wykupowane jest również ubezpieczenie medyczne – wynika to z fatalnego stanu polskiej służby zdrowia, jak również braku specjalistów i długich kolejek. Decydując się na prywatne ubezpieczenie zyskujemy pakiet, w którym znajdziemy lekarza internistę, lekarza domowego, specjalistów, badania ambulatoryjne, zabiegi pielęgniarskie.

Ubezpieczenie samochodowe OC

Każdy posiadacz samochodu powinien pamiętać o konieczności wykupienia co roku ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej – ubezpieczenie to pozwala na pokrycie szkód powstałych z naszej winy. Kwota ubezpieczenia zależna jest od kilku czynników, w tym: naszego wieku, modelu i wieku samochodu. Kupując ubezpieczenie powinniśmy pamiętać o jego ciągłości.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Prezentacje i testy nart Rossignola

Published

on

Jak każda, licząca się marka narciarska, również i Rossignol stawia na profesjonalne prezentacje i testy. Nic w tym dziwnego – są one istotne zarówno z perspektywy sprzedających (w tym pośredników), jak i kupujących, czyli ich Klientów.
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Amoniak w farbie do włosów

Published

on

Farbowanie włosów to najlepszy sposób na całkowitą zmianę wizerunku, zakamuflowanie oznak starzenia czy podkreślenie urody. Niestety, regularne rozjaśnianie, przyciemnianie i tonowanie pasm wiąże się z uszkodzeniem ich struktury, czego efektem jest przesuszenie, większa łamliwość i ogólny spadek kondycji włosów. Substancją, której przypisuje się szkodliwe działanie farb, jest głównie amoniak. Jaką rolę w procesie koloryzacji odgrywa ta substancja? Czy można zastąpić ją innym składnikiem? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Kreatywne i ekologiczne rozwiązania dla biznesu

Published

on

Stosowanie ekologicznych rozwiązań w branży przemysłowej, spożywczej, chemicznej, cukierniczej, itd. będzie korzystne dla naszego wizerunku. Jeżeli chcemy cieszyć się jeszcze większym zaufaniem wśród potencjalnego grupy klientów, to pokazujmy im, że troska o środowisko leży nam na sercu.

(więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze