Connect with us

Ciekawe

Jaki wózek wybrać dla naszego dziecka?

Published

on

Wybór wózka dziecięcego nie powinien być dziełem przypadku – mówią producenci tego typu asortymentu. Na szczęście szeroki wybór wózków spacerowych czy modeli 3w1 sprawia, że rodzice bez trudu dopasowują konkretny model do potrzeb siebie i swojego dziecka. Przeglądając kolejne modele warto zwrócić uwagę na najważniejsze elementy. Jakie rozwiązania proponują nam producenci?

Wózki 3w1 – nowoczesny produkt na lata!

Jednym z faworytów wśród wózków dziecięcych jest bez wątpienia lekki wózek 3w1. Wózki tego typu cenione są przez rodziców głównie dlatego, że są wykorzystywane już od pierwszych dni życia dziecka, aż po ukończenie przez nie 3 roku życia. Taki wózek to doskonała inwestycja! Wózek 3w1 składa się z trzech elementów: gondoli, siedziska oraz z aluminiowego stelaża z kółkami. Stelaż wykonany jest z lekkiego aluminium, przez co zmniejszona została waga wózka – przekłada się to bezpośrednio na łatwość jego prowadzenia i podnoszenia. Stelaże są składane, co znacząco ułatwia to podróżowanie z nimi – taki stelaż bez trudu umieścimy w bagażniku samochodowym!

W czasie pierwszych miesięcy życia dziecka na stelażu umieszczamy gondolę – jest to wygodne łóżeczko ze wzmocnionym dnem oraz wysokimi rantami. Szeroka budka sprawi, że silne słońce czy podmuchy wiatru nie będą niepokoić malucha.

Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać…

Z upływem 6-7 miesięcy życia dziecka maluch zaczyna samodzielnie siadać. To czas, aby wymienić gondolę na siedzisko. Siedziska w wózkach 3w1 dają wiele możliwości regulacji: możemy regulować wysokość podnóżka, jak również pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa czy odchylenie oparcia. Siedzisko pokrywane jest materiałem o wysokiej odporności na ścieranie czy wnikanie brudu – rodzic nie musi martwić się o częste czyszczenie tego elementu.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Ubezpieczenie OC – co należy wiedzieć?

Published

on

 

 

Na barkach każdego właściciela samochodu czy motocykla spoczywa obowiązek ubezpieczenia swojego wozu. Rynek ubezpieczeń komunikacyjnych jest szeroki. Możemy korzystać z opcji dodatkowych dających nam większe poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy albo skorzystać wyłącznie z polisy OC, czyli podstawowego ubezpieczenia, które prawnie zobowiązany jest wykupić każdy kierowca. Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu OC? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Kilka słów na temat pięknych niwaków

Published

on

 

Wielu właścicieli ogrodów zachwyca się stylem pochodzącym z Kraju Kwitnącej Wiśni. Nic więc dziwnego, że starają oni się wykonać pewne czynności, które pozwolą na przeobrażenie zielonego terenu w japoński raj. Nie jest to trudne zadanie. Wystarczy, że odpowiednio uformują swoje iglaki w taki sposób, aby przypominały tzw. niwaki.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

HKM czaprak – zadbaj o wygodę swojego konia

Published

on

Jazda konna staje się niezwykle popularnym sportem wśród osób w każdym wieku – przekonują instruktorzy i właściciele stadnin konnych. Sport ten pozwala na ogólny rozwój, poprawę naszej kondycji i możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Przygotowując konia do jazdy pamiętajmy o doborze odpowiedniego czapraka – jednym z najchętniej wybieranych jest HKM czaprak. Dlaczego? (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze

meble tarasowe luksusowe Stoliki tarasowe stoliki na balkon