Connect with us

Dom i Wnętrze

Lider branży okiennej

Published

on

Stolarka okienna i drzwiowa to element, który musi znaleźć się w każdym domu, aby myśleć o zamieszkaniu w takim miejscu. Niektórych elementów nie trzeba posiadać, ale okna i drzwi są koniecznością.

okna.waw.pl – dobre okna energooszczędne

Dzisiaj wiele osób zwraca uwagę na jakość okien oraz na ich poziom energooszczędności – w szczególności, jeżeli ma się do czynienia z budownictwem pasywnym. Dlatego trzeba uważnie dobierać produkty, które będą spełniały nasze potrzeby. Dobre okna znaleźć można na okna.waw.pl. Jest to europejski producent okienny, który od 80 lat zdobywa doświadczenie, aby móc swoim klientom zaproponować okna najlepszej jakości, których nie trzeba będzie wymieniać przez bardzo długi czas. Od 2004 roku marka Internorm dostępna jest w Polsce, ciesząc się coraz większym zaufaniem szerokiego grona klientów.

Nowoczesne okna 

Dzięki marce Internorm można zakupić okna nowoczesne, gdzie zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania podnoszące ich parametry techniczne oraz funkcjonalność. Poszczególne produkty polecane są do budownictwa pasywnego, czyli do miejsc, których zadaniem z góry jest obniżenie w znaczny sposób rachunków za ogrzewanie. Internorm stawia na dopasowane swoich okien do standardów światowych, dlatego ich produkty są bezpieczne, solidne i mocne. Do tego całość zaprojektowana jest w taki sposób, aby pięknie prezentowała się na tle całego budynku. Estetyka, jakość i funkcjonalność to trzy główne cechy, które łączą wszystkie okna, jakie można zakupić obecnie dzięki marce Internorm. 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Parasole przeciwsłoneczne na lato

Published

on

Nadchodząca wiosna to znak tego, że czas powoli pomyśleć o tym, aby zabrać się za porządki na ogrodzie. Nie tylko, jeśli chodzi o roślinność, ale również o strefę wypoczynkową, którą na pewno posiadamy. Może warto sprawdzić nowoczesne parasole przeciwsłoneczne oraz meble ogrodowe? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dobre meble ogrodowe modułowe

Published

on

Meble ogrodowe modułowe cieszą się dużą popularnością, zapewniając wygodę i komfort na tarasie. Nie warto ich stawiać na nierównej ziemi, ponieważ ich stabilność nie będzie w odpowiedni sposób zachowana. O czym należy pamiętać podczas zakupu mebli ogrodowych modułowych? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Modne i funkcjonalne dodatki do ogrodu

Published

on

Modne ogrody są dopracowane pod kątem estetycznym i użytkowym. Aby w pełni cieszyć się latem i wydobyć z przydomowej przestrzeni cały potencjał, warto wzbogacić aranżację o nowoczesne dodatki i sprzęt. Co szczególnie warto mieć w swoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje! (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze