Connect with us

Dom i Wnętrze

Lider branży okiennej

Published

on

Stolarka okienna i drzwiowa to element, który musi znaleźć się w każdym domu, aby myśleć o zamieszkaniu w takim miejscu. Niektórych elementów nie trzeba posiadać, ale okna i drzwi są koniecznością.

okna.waw.pl – dobre okna energooszczędne

Dzisiaj wiele osób zwraca uwagę na jakość okien oraz na ich poziom energooszczędności – w szczególności, jeżeli ma się do czynienia z budownictwem pasywnym. Dlatego trzeba uważnie dobierać produkty, które będą spełniały nasze potrzeby. Dobre okna znaleźć można na okna.waw.pl. Jest to europejski producent okienny, który od 80 lat zdobywa doświadczenie, aby móc swoim klientom zaproponować okna najlepszej jakości, których nie trzeba będzie wymieniać przez bardzo długi czas. Od 2004 roku marka Internorm dostępna jest w Polsce, ciesząc się coraz większym zaufaniem szerokiego grona klientów.

Nowoczesne okna 

Dzięki marce Internorm można zakupić okna nowoczesne, gdzie zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania podnoszące ich parametry techniczne oraz funkcjonalność. Poszczególne produkty polecane są do budownictwa pasywnego, czyli do miejsc, których zadaniem z góry jest obniżenie w znaczny sposób rachunków za ogrzewanie. Internorm stawia na dopasowane swoich okien do standardów światowych, dlatego ich produkty są bezpieczne, solidne i mocne. Do tego całość zaprojektowana jest w taki sposób, aby pięknie prezentowała się na tle całego budynku. Estetyka, jakość i funkcjonalność to trzy główne cechy, które łączą wszystkie okna, jakie można zakupić obecnie dzięki marce Internorm. 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Najmodniejsze kolory do sypialni – na co dokładnie zwracać uwagę?

Published

on

Sypialnia jest pomieszczeniem, gdzie będziemy spędzać dużo czasu. Jej aranżacja jest bardzo istotna dla naszego odpoczynku, a nawet zdrowia. Jakie są najmodniejsze kolory do sypialni? One również mają istotny wpływ na to, jak będzie przebiegał nasz odpoczynek każdego dnia. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne garnki i patelnie

Published

on

Szukając ciekawych i trwałych rozwiązań do naszych kuchni i jadalni nie możemy pominąć tak ważnych elementów jak garnki, patelnie czy noże. Wybór tych produktów na polskim rynku jest praktycznie nieograniczony, warto więc dać sobie nieco czasu na znalezienie ofert, które idealnie wpisują się w nasze potrzeby. Jakie rozwiązania są dzisiaj najchętniej wybierane? Na co zwracać uwagę kupując garnki czy patelnie? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

W poszukiwaniu inspiracji na piękną kuchnię

Published

on

Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia to miejsce, gdzie z chęcią spędzamy czas. Zaprojektowanie takiego wnętrza nie jest dzisiaj trudne – pomogą nam w tym nie tylko firmy specjalizujące się w meblach kuchennych, ale również sami dekoratorzy czy architekci wnętrz. O czym pamiętać podczas aranżowania przestrzeni kuchennej? (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze