Connect with us

Dom i Wnętrze

Modne i funkcjonalne dodatki do ogrodu

Published

on

Modne ogrody są dopracowane pod kątem estetycznym i użytkowym. Aby w pełni cieszyć się latem i wydobyć z przydomowej przestrzeni cały potencjał, warto wzbogacić aranżację o nowoczesne dodatki i sprzęt. Co szczególnie warto mieć w swoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje!

Metalowe zadaszenie ogrodowe

Żar lejący się z nieba, wiatr i przelotne opady już nigdy nie zakłócą starannie przygotowanego garden party! Doskonałą alternatywą dla niewielkich parasoli zacieniających jedynie niewielki skrawek trawnika są solidne altany z malowanego proszkowo aluminium. Całoroczne, innowacyjne konstrukcje są wyposażone w składany, regulowany dach z lameli, czyli płaskich, aluminiowych listew. Za pomocą manualnego systemu możesz zmieniać kąt ich nachylenia. Ułożone płasko lamele tworzą zwartą, nieprzemakalną strukturę. Nowoczesne zadaszenia znajdziesz na stronie gardenspace.sk.

Lampy solarne w formie lampionów

Oświetlenie odgrywa niezwykle istotną rolę w kształtowaniu klimatu w ogrodzie. Doskonały efekt uzyskasz, kiedy wzbogacisz aranżację o lampy solarne w kształcie klasycznych lampionów. Punkty świetlne ustawione przy ścieżkach, wejściu do domu, między krzewami i w strefie wypoczynkowej ułatwią poruszanie się po posesji po zmroku i roztoczą wokoło przyjemną, romantyczną aurę. Co ważne, wybierając lampy solarne, wyświadczasz małą przysługę Matce Ziemi.

Grill gazowy

Czym byłoby lato bez grillowania? Dzięki grillom zasilanym gazem przyrządzanie potraw na świeżym powietrzu stanie się jeszcze przyjemniejsze. Pożegnaj rozpałki i gryzący dym: aby uruchomić urządzenie, wystarczy jedynie przekręcić odpowiednie pokrętło. W ten sam sposób możesz kontrolować intensywność płomieni. Wielopalnikowe, rozbudowane grille mogą być dodatkowo wzbogacone o praktyczne dodatki, takie jak zlewozmywaki i lodówki.

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Parasole przeciwsłoneczne na lato

Published

on

Nadchodząca wiosna to znak tego, że czas powoli pomyśleć o tym, aby zabrać się za porządki na ogrodzie. Nie tylko, jeśli chodzi o roślinność, ale również o strefę wypoczynkową, którą na pewno posiadamy. Może warto sprawdzić nowoczesne parasole przeciwsłoneczne oraz meble ogrodowe? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dobre meble ogrodowe modułowe

Published

on

Meble ogrodowe modułowe cieszą się dużą popularnością, zapewniając wygodę i komfort na tarasie. Nie warto ich stawiać na nierównej ziemi, ponieważ ich stabilność nie będzie w odpowiedni sposób zachowana. O czym należy pamiętać podczas zakupu mebli ogrodowych modułowych? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zestaw ogrodowy z parasolem – co wybrać?

Published

on

Szukając inspiracji na zaprojektowanie przydomowego ogrodu nie ma prostszej metody niż zestaw ogrodowy z parasolem. Współcześnie topowi producenci proponują nam nowoczesne meble ogrodowe i liczne dodatki, które całkowicie zmienią przestrzeń wypoczynkową i pozwolą nam cieszyć się latem blisko natury. Jakie rozwiązania wybrać? (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze

weyden.com.pl fotel wiszący ogrodowy mtsolutions.com.pl