Connect with us

Dom i Wnętrze

Najmodniejsze kolory do sypialni – na co dokładnie zwracać uwagę?

Published

on

Sypialnia jest pomieszczeniem, gdzie będziemy spędzać dużo czasu. Jej aranżacja jest bardzo istotna dla naszego odpoczynku, a nawet zdrowia. Jakie są najmodniejsze kolory do sypialni? One również mają istotny wpływ na to, jak będzie przebiegał nasz odpoczynek każdego dnia.

Dwa najmodniejsze kolory do sypialni

Mając na myśli najmodniejsze kolory do sypialni przez głowę przeleci nam na pewno cała paleta barw. Na co powinniśmy się zdecydować? Można pozwolić sobie na dwa kolory w sypialni. W takim przypadku podstawą powinien być kolor biały, który jest na tyle uniwersalną bazą, że pozwala na dopasowanie do niego wielu innych odcieni. Może to być spokojna zieleń, czy też nieco cieplejszy kolor żółty, który jest tak bardzo charakterystyczny dla klimatu śródziemnomorskiego. W innym, bardziej kobiecym przypadku może to być różowy, a dla mężczyzn może być to brąz, czy nawet kolor czarny. Dobrze, ab y w przypadku wyboru dwóch kolorów do sypialni zdecydować się tylko na pomalowanie jednej ściany na inny kolor, a resztę na biało.

Najmodniejsze kolory do sypialni – meble

Pamiętajmy o tym, że najmodniejsze kolory do sypialni obowiązują nie tylko na ścianach, ale również w przypadku mebli, czy też dodatków. Wybierajmy takie odcienie, które razem będą stanowiły harmonijną całość. Kolor ścian powinien być dopasowany do mebli. Dodatki na które się zdecydujemy (aczkolwiek nie powinno być ich za dużo) również powinny komponować się, aby móc stworzyć wygodną i komfortową sypialnię do odpoczynku.

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Parasole przeciwsłoneczne na lato

Published

on

Nadchodząca wiosna to znak tego, że czas powoli pomyśleć o tym, aby zabrać się za porządki na ogrodzie. Nie tylko, jeśli chodzi o roślinność, ale również o strefę wypoczynkową, którą na pewno posiadamy. Może warto sprawdzić nowoczesne parasole przeciwsłoneczne oraz meble ogrodowe? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dobre meble ogrodowe modułowe

Published

on

Meble ogrodowe modułowe cieszą się dużą popularnością, zapewniając wygodę i komfort na tarasie. Nie warto ich stawiać na nierównej ziemi, ponieważ ich stabilność nie będzie w odpowiedni sposób zachowana. O czym należy pamiętać podczas zakupu mebli ogrodowych modułowych? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Modne i funkcjonalne dodatki do ogrodu

Published

on

Modne ogrody są dopracowane pod kątem estetycznym i użytkowym. Aby w pełni cieszyć się latem i wydobyć z przydomowej przestrzeni cały potencjał, warto wzbogacić aranżację o nowoczesne dodatki i sprzęt. Co szczególnie warto mieć w swoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje! (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze

ogrody nowoczesne mamy-publikacje.pl Skandynawskie meble ogrodowe