Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne garnki i patelnie

Published

on

Szukając ciekawych i trwałych rozwiązań do naszych kuchni i jadalni nie możemy pominąć tak ważnych elementów jak garnki, patelnie czy noże. Wybór tych produktów na polskim rynku jest praktycznie nieograniczony, warto więc dać sobie nieco czasu na znalezienie ofert, które idealnie wpisują się w nasze potrzeby. Jakie rozwiązania są dzisiaj najchętniej wybierane? Na co zwracać uwagę kupując garnki czy patelnie?

Najważniejsza jest trwałość!

Jednym z zasadniczych problemów podczas kupowania nowych garnków czy patelni jest ich trwałość. Oczekujemy, że produkty te będą towarzyszyć nam rzez szereg lat. Nowoczesne garnki tworzone są ze stali nierdzewnej, co jest gwarancją ich doskonałej jakości. Stal nierdzewna 18/10 to materiał zabezpieczony przed odkształcaniem, działaniem wilgoci, wysokimi temperaturami. Takie garnki świetnie sprawdzają się na wszystkich rodzajach kuchenek. W dnach garnków stalowych często umieszcza się dyski – ich zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, ale i przyspieszenie procesu gotowania. Dzięki dyskom możliwe jest zmniejszenie rachunków za energię! Garnki uzupełnione są o liczne elementy dodatkowe, takie jak miarki do odmierzania płynów, cedzaki czy lejki. Garnki mają również profilowane rączki i uchwyty, często tworzone z materiałów antypoślizgowych.

Patelnie z powłokami ceramicznymi

Zestaw patelni to najlepsze rozwiązanie do naszych domów – w zestawach znajdziemy niewielkie patelnie idealne do smażenia jajecznicy, jak również duże patelnie niezbędne do smażenia warzyw, mięs czy ryb. Patelnie wyposażone są w liczne powłoki, których zadaniem jest zmniejszenie ryzyka przywierania pokarmów do dna patelni. Powłoki pozwalają również na smażenie na niewielkiej ilości tłuszczu, co przekłada się na zmniejszenie kaloryczności potraw.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Zestaw ogrodowy z parasolem – co wybrać?

Published

on

Szukając inspiracji na zaprojektowanie przydomowego ogrodu nie ma prostszej metody niż zestaw ogrodowy z parasolem. Współcześnie topowi producenci proponują nam nowoczesne meble ogrodowe i liczne dodatki, które całkowicie zmienią przestrzeń wypoczynkową i pozwolą nam cieszyć się latem blisko natury. Jakie rozwiązania wybrać? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Książki medyczne, które poszerzą Twoją wiedzę

Published

on

Książki medyczne to doskonały sposób zarówno na zdobywanie wiedzy, jak i jej rozpowszechnianie. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka rzetelność zawartych informacji, co oznacza ich poprawność oraz zgodność z aktualnym stanem badań naukowych. W związku z tym, ich publikacja jest złożonym procesem, a każdy tytuł musi spełnić określone wymagania. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Najmodniejsze kolory do sypialni – na co dokładnie zwracać uwagę?

Published

on

Sypialnia jest pomieszczeniem, gdzie będziemy spędzać dużo czasu. Jej aranżacja jest bardzo istotna dla naszego odpoczynku, a nawet zdrowia. Jakie są najmodniejsze kolory do sypialni? One również mają istotny wpływ na to, jak będzie przebiegał nasz odpoczynek każdego dnia. (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze

nopix.pl adamama.org galoo.pl