Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne garnki i patelnie

Published

on

Szukając ciekawych i trwałych rozwiązań do naszych kuchni i jadalni nie możemy pominąć tak ważnych elementów jak garnki, patelnie czy noże. Wybór tych produktów na polskim rynku jest praktycznie nieograniczony, warto więc dać sobie nieco czasu na znalezienie ofert, które idealnie wpisują się w nasze potrzeby. Jakie rozwiązania są dzisiaj najchętniej wybierane? Na co zwracać uwagę kupując garnki czy patelnie?

Najważniejsza jest trwałość!

Jednym z zasadniczych problemów podczas kupowania nowych garnków czy patelni jest ich trwałość. Oczekujemy, że produkty te będą towarzyszyć nam rzez szereg lat. Nowoczesne garnki tworzone są ze stali nierdzewnej, co jest gwarancją ich doskonałej jakości. Stal nierdzewna 18/10 to materiał zabezpieczony przed odkształcaniem, działaniem wilgoci, wysokimi temperaturami. Takie garnki świetnie sprawdzają się na wszystkich rodzajach kuchenek. W dnach garnków stalowych często umieszcza się dyski – ich zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, ale i przyspieszenie procesu gotowania. Dzięki dyskom możliwe jest zmniejszenie rachunków za energię! Garnki uzupełnione są o liczne elementy dodatkowe, takie jak miarki do odmierzania płynów, cedzaki czy lejki. Garnki mają również profilowane rączki i uchwyty, często tworzone z materiałów antypoślizgowych.

Patelnie z powłokami ceramicznymi

Zestaw patelni to najlepsze rozwiązanie do naszych domów – w zestawach znajdziemy niewielkie patelnie idealne do smażenia jajecznicy, jak również duże patelnie niezbędne do smażenia warzyw, mięs czy ryb. Patelnie wyposażone są w liczne powłoki, których zadaniem jest zmniejszenie ryzyka przywierania pokarmów do dna patelni. Powłoki pozwalają również na smażenie na niewielkiej ilości tłuszczu, co przekłada się na zmniejszenie kaloryczności potraw.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Parasole przeciwsłoneczne na lato

Published

on

Nadchodząca wiosna to znak tego, że czas powoli pomyśleć o tym, aby zabrać się za porządki na ogrodzie. Nie tylko, jeśli chodzi o roślinność, ale również o strefę wypoczynkową, którą na pewno posiadamy. Może warto sprawdzić nowoczesne parasole przeciwsłoneczne oraz meble ogrodowe? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dobre meble ogrodowe modułowe

Published

on

Meble ogrodowe modułowe cieszą się dużą popularnością, zapewniając wygodę i komfort na tarasie. Nie warto ich stawiać na nierównej ziemi, ponieważ ich stabilność nie będzie w odpowiedni sposób zachowana. O czym należy pamiętać podczas zakupu mebli ogrodowych modułowych? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Modne i funkcjonalne dodatki do ogrodu

Published

on

Modne ogrody są dopracowane pod kątem estetycznym i użytkowym. Aby w pełni cieszyć się latem i wydobyć z przydomowej przestrzeni cały potencjał, warto wzbogacić aranżację o nowoczesne dodatki i sprzęt. Co szczególnie warto mieć w swoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje! (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze