Connect with us

Dom i Wnętrze

Okna i drzwi od austriackiego producenta

Published

on

Okna i drzwi są potrzebne w każdym domu jednorodzinnym oraz w mieszkaniu na osiedlu. Średnio wymieniamy takie elementy co ok. 30 lat. Nie kupujemy okien każdego dnia, dlatego podczas ich wyboru nie kierujmy się niską ceną, ale przede wszystkim wysoką jakością i starannym wykonaniem.

Światowe standardy od austriackiego producenta

Inwestujmy w to co pewne, w to co dobre, dzięki czemu okna będą nam służyć bardzo długo. W poszukiwaniu okien o światowych standardach powinniśmy udać się na stronę okna-internorm.pl, gdzie zaprezentowana jest oferta austriackiego producenta, który ma swoich przedstawicieli w różnych krajach europejskich – w tym również w Polsce. Główny Showroom dostępny jest w Warszawie. Ich salony można znaleźć także w Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie i Wrocławiu. Ceniąc swoje bezpieczeństwo w domu oraz niskie rachunki za ogrzewanie powinniśmy obejrzeć ich okna różnego rodzaju.

Okna energooszczędne

Ich okna są energooszczędne, dzięki czemu w domu będziemy w stanie utrzymać bardzo długo ciepło – w szczególności zimą. Dodatkowo ich okna posiadają Austriacki Znak Jakości. Zostały one uhonorowane takimi certyfikatami, jak Oznaczenie CE, TUV, certyfikat Instytutu Techniki Okiennej Rosenheim, Znak Jakości Ral i wiele innych. Okna zakupione w Internorm są bezpieczne, czego dowodem jest specjalnie zastosowana konstrukcja okienna. Dbając o zadowolenie swoich klientów marka udziela odpowiedniej gwarancji na swoje produkty zapewniając jednocześnie swoim klientom sprawnie działający serwis gwarancyjny. 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Lider branży okiennej

Published

on

Stolarka okienna i drzwiowa to element, który musi znaleźć się w każdym domu, aby myśleć o zamieszkaniu w takim miejscu. Niektórych elementów nie trzeba posiadać, ale okna i drzwi są koniecznością. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

W poszukiwaniu inspiracji na piękną kuchnię

Published

on

Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia to miejsce, gdzie z chęcią spędzamy czas. Zaprojektowanie takiego wnętrza nie jest dzisiaj trudne – pomogą nam w tym nie tylko firmy specjalizujące się w meblach kuchennych, ale również sami dekoratorzy czy architekci wnętrz. O czym pamiętać podczas aranżowania przestrzeni kuchennej? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dobre meblościanki do salonu

Published

on

Osoby twierdzące, że meblościanki do salonu wyszły z mody są w błędzie. Może i tego rodzaju meble nie należą do stylu nowoczesnego, ale tradycyjne wyposażenie wnętrz jest nadal na topie i wiele osób chętnie kupuje takie meble. (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze