Connect with us

Dom i Wnętrze

Okna i drzwi od austriackiego producenta

Published

on

Okna i drzwi są potrzebne w każdym domu jednorodzinnym oraz w mieszkaniu na osiedlu. Średnio wymieniamy takie elementy co ok. 30 lat. Nie kupujemy okien każdego dnia, dlatego podczas ich wyboru nie kierujmy się niską ceną, ale przede wszystkim wysoką jakością i starannym wykonaniem.

Światowe standardy od austriackiego producenta

Inwestujmy w to co pewne, w to co dobre, dzięki czemu okna będą nam służyć bardzo długo. W poszukiwaniu okien o światowych standardach powinniśmy udać się na stronę okna-internorm.pl, gdzie zaprezentowana jest oferta austriackiego producenta, który ma swoich przedstawicieli w różnych krajach europejskich – w tym również w Polsce. Główny Showroom dostępny jest w Warszawie. Ich salony można znaleźć także w Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie i Wrocławiu. Ceniąc swoje bezpieczeństwo w domu oraz niskie rachunki za ogrzewanie powinniśmy obejrzeć ich okna różnego rodzaju.

Okna energooszczędne

Ich okna są energooszczędne, dzięki czemu w domu będziemy w stanie utrzymać bardzo długo ciepło – w szczególności zimą. Dodatkowo ich okna posiadają Austriacki Znak Jakości. Zostały one uhonorowane takimi certyfikatami, jak Oznaczenie CE, TUV, certyfikat Instytutu Techniki Okiennej Rosenheim, Znak Jakości Ral i wiele innych. Okna zakupione w Internorm są bezpieczne, czego dowodem jest specjalnie zastosowana konstrukcja okienna. Dbając o zadowolenie swoich klientów marka udziela odpowiedniej gwarancji na swoje produkty zapewniając jednocześnie swoim klientom sprawnie działający serwis gwarancyjny. 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Nowoczesne garnki i patelnie

Published

on

Szukając ciekawych i trwałych rozwiązań do naszych kuchni i jadalni nie możemy pominąć tak ważnych elementów jak garnki, patelnie czy noże. Wybór tych produktów na polskim rynku jest praktycznie nieograniczony, warto więc dać sobie nieco czasu na znalezienie ofert, które idealnie wpisują się w nasze potrzeby. Jakie rozwiązania są dzisiaj najchętniej wybierane? Na co zwracać uwagę kupując garnki czy patelnie? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Lider branży okiennej

Published

on

Stolarka okienna i drzwiowa to element, który musi znaleźć się w każdym domu, aby myśleć o zamieszkaniu w takim miejscu. Niektórych elementów nie trzeba posiadać, ale okna i drzwi są koniecznością. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

W poszukiwaniu inspiracji na piękną kuchnię

Published

on

Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia to miejsce, gdzie z chęcią spędzamy czas. Zaprojektowanie takiego wnętrza nie jest dzisiaj trudne – pomogą nam w tym nie tylko firmy specjalizujące się w meblach kuchennych, ale również sami dekoratorzy czy architekci wnętrz. O czym pamiętać podczas aranżowania przestrzeni kuchennej? (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze

http://tmfportal.org/czym-jest-obsluga-prawna-firm/ http://teldomains.pl/polskie-winnice-w-poszukiwaniu-wyjatkowego-smaku/ http://ipjforum.org/zatrudnienie-za-granica/