Connect with us

Dom i Wnętrze

Okna i drzwi od austriackiego producenta

Published

on

Okna i drzwi są potrzebne w każdym domu jednorodzinnym oraz w mieszkaniu na osiedlu. Średnio wymieniamy takie elementy co ok. 30 lat. Nie kupujemy okien każdego dnia, dlatego podczas ich wyboru nie kierujmy się niską ceną, ale przede wszystkim wysoką jakością i starannym wykonaniem.

Światowe standardy od austriackiego producenta

Inwestujmy w to co pewne, w to co dobre, dzięki czemu okna będą nam służyć bardzo długo. W poszukiwaniu okien o światowych standardach powinniśmy udać się na stronę okna-internorm.pl, gdzie zaprezentowana jest oferta austriackiego producenta, który ma swoich przedstawicieli w różnych krajach europejskich – w tym również w Polsce. Główny Showroom dostępny jest w Warszawie. Ich salony można znaleźć także w Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie i Wrocławiu. Ceniąc swoje bezpieczeństwo w domu oraz niskie rachunki za ogrzewanie powinniśmy obejrzeć ich okna różnego rodzaju.

Okna energooszczędne

Ich okna są energooszczędne, dzięki czemu w domu będziemy w stanie utrzymać bardzo długo ciepło – w szczególności zimą. Dodatkowo ich okna posiadają Austriacki Znak Jakości. Zostały one uhonorowane takimi certyfikatami, jak Oznaczenie CE, TUV, certyfikat Instytutu Techniki Okiennej Rosenheim, Znak Jakości Ral i wiele innych. Okna zakupione w Internorm są bezpieczne, czego dowodem jest specjalnie zastosowana konstrukcja okienna. Dbając o zadowolenie swoich klientów marka udziela odpowiedniej gwarancji na swoje produkty zapewniając jednocześnie swoim klientom sprawnie działający serwis gwarancyjny. 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Kształty wanien

Published

on

Każdy wie, że wanny mogą mieć różne kształty. Nie ma jednej, właściwej propozycji. Projektując swoją łazienkę trzeba zastanowić się, jaki kształt będzie najlepszy. Trzeba, więc rozważyć wszystkie możliwe opcje i przedyskutować za i przeciw. Jakie kształty wanien są dostępne na polskim rynku?
(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Wybierz zadaszenie tarasu i ciesz się latem!

Published

on

Nawet niewielki taras może stać się naszą wypoczynkową oazą w trakcie lata – przekonują architekci i projektanci wnętrz i ogrodów. Poprzez dobranie odpowiednich mebli i dodatków stworzymy miejsce, które pozwoli nam odpocząć po trudnym dniu i zrelaksować się blisko zieleni.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dzisiejsza kuchnia – prostota i wygodna

Published

on

Dzisiejsza kuchnia to serce domu. Bardzo często jest otwarta na salon. To tutaj spędzamy dużo czasu. Wspólnie jemy posiłki, gotujemy, rozmawiamy. Jak zaaranżować kuchnię, która będzie wygodna i elegancka?
(więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze