Connect with us

Dom i Wnętrze

Okna i drzwi od austriackiego producenta

Published

on

Okna i drzwi są potrzebne w każdym domu jednorodzinnym oraz w mieszkaniu na osiedlu. Średnio wymieniamy takie elementy co ok. 30 lat. Nie kupujemy okien każdego dnia, dlatego podczas ich wyboru nie kierujmy się niską ceną, ale przede wszystkim wysoką jakością i starannym wykonaniem.

Światowe standardy od austriackiego producenta

Inwestujmy w to co pewne, w to co dobre, dzięki czemu okna będą nam służyć bardzo długo. W poszukiwaniu okien o światowych standardach powinniśmy udać się na stronę okna-internorm.pl, gdzie zaprezentowana jest oferta austriackiego producenta, który ma swoich przedstawicieli w różnych krajach europejskich – w tym również w Polsce. Główny Showroom dostępny jest w Warszawie. Ich salony można znaleźć także w Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie i Wrocławiu. Ceniąc swoje bezpieczeństwo w domu oraz niskie rachunki za ogrzewanie powinniśmy obejrzeć ich okna różnego rodzaju.

Okna energooszczędne

Ich okna są energooszczędne, dzięki czemu w domu będziemy w stanie utrzymać bardzo długo ciepło – w szczególności zimą. Dodatkowo ich okna posiadają Austriacki Znak Jakości. Zostały one uhonorowane takimi certyfikatami, jak Oznaczenie CE, TUV, certyfikat Instytutu Techniki Okiennej Rosenheim, Znak Jakości Ral i wiele innych. Okna zakupione w Internorm są bezpieczne, czego dowodem jest specjalnie zastosowana konstrukcja okienna. Dbając o zadowolenie swoich klientów marka udziela odpowiedniej gwarancji na swoje produkty zapewniając jednocześnie swoim klientom sprawnie działający serwis gwarancyjny. 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Parasole przeciwsłoneczne na lato

Published

on

Nadchodząca wiosna to znak tego, że czas powoli pomyśleć o tym, aby zabrać się za porządki na ogrodzie. Nie tylko, jeśli chodzi o roślinność, ale również o strefę wypoczynkową, którą na pewno posiadamy. Może warto sprawdzić nowoczesne parasole przeciwsłoneczne oraz meble ogrodowe? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Dobre meble ogrodowe modułowe

Published

on

Meble ogrodowe modułowe cieszą się dużą popularnością, zapewniając wygodę i komfort na tarasie. Nie warto ich stawiać na nierównej ziemi, ponieważ ich stabilność nie będzie w odpowiedni sposób zachowana. O czym należy pamiętać podczas zakupu mebli ogrodowych modułowych? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Modne i funkcjonalne dodatki do ogrodu

Published

on

Modne ogrody są dopracowane pod kątem estetycznym i użytkowym. Aby w pełni cieszyć się latem i wydobyć z przydomowej przestrzeni cały potencjał, warto wzbogacić aranżację o nowoczesne dodatki i sprzęt. Co szczególnie warto mieć w swoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje! (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze

fotel wiszący ogrodowy zestaw ogrodowy wypoczynkowy http://wmkiw.pl/jak-prawidlowo-rozliczyc-podatek-za-granica/