Connect with us

Dom i Wnętrze

Parasole przeciwsłoneczne na lato

Published

on

Nadchodząca wiosna to znak tego, że czas powoli pomyśleć o tym, aby zabrać się za porządki na ogrodzie. Nie tylko, jeśli chodzi o roślinność, ale również o strefę wypoczynkową, którą na pewno posiadamy. Może warto sprawdzić nowoczesne parasole przeciwsłoneczne oraz meble ogrodowe?

Cień na ogrodzie

Zawsze dążymy do tego, aby przebywać jak najwięcej na świeżym powietrzu. Słońce pozytywnie nastraja nas do działania. Pamiętajmy o tym, że w przypadku zbyt upalnego słońca, musimy mieć miejsce, gdzie będzie można schować się w cieniu, bez konieczności udawania się do domu. Parasole przeciwsłoneczne są dobrym rozwiązaniem z tej sytuacji. Oferowane są o różnej wielkości, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Wykonane są one ze specjalnej tkaniny – poliestru, który to zapewnia nie tylko cień, ale również odbija promieniowaniem słoneczne. Ochrona UV będzie zapewniona na bardzo wysokim poziomie. Kupując parasol zwróćmy uwagę na to, czy znajduje się na nim adnotacja odnośnie takiej ochrony UV.

Nie tylko parasole przeciwsłoneczne

Skoro mamy już parasol, to czas na to, aby zatroszczyć się o meble ogrodowe. Najczęściej skupiamy się na stole i dopasowanych do nich krzesłach. Grill na świeżym powietrzu to jeden z najważniejszych smaków lata. Jeżeli jednak starczy nam miejsca, można do tego dokupić leżaki ogrodowe, które będziemy wykorzystywać podczas relaksu na słońcu. Dobrym rozwiązaniem są meble modułowe, wielofunkcyjne, które można ustawić na tarasie w zależności od wynikającej potrzeby. 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Dobre meble ogrodowe modułowe

Published

on

Meble ogrodowe modułowe cieszą się dużą popularnością, zapewniając wygodę i komfort na tarasie. Nie warto ich stawiać na nierównej ziemi, ponieważ ich stabilność nie będzie w odpowiedni sposób zachowana. O czym należy pamiętać podczas zakupu mebli ogrodowych modułowych? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Modne i funkcjonalne dodatki do ogrodu

Published

on

Modne ogrody są dopracowane pod kątem estetycznym i użytkowym. Aby w pełni cieszyć się latem i wydobyć z przydomowej przestrzeni cały potencjał, warto wzbogacić aranżację o nowoczesne dodatki i sprzęt. Co szczególnie warto mieć w swoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zestaw ogrodowy z parasolem – co wybrać?

Published

on

Szukając inspiracji na zaprojektowanie przydomowego ogrodu nie ma prostszej metody niż zestaw ogrodowy z parasolem. Współcześnie topowi producenci proponują nam nowoczesne meble ogrodowe i liczne dodatki, które całkowicie zmienią przestrzeń wypoczynkową i pozwolą nam cieszyć się latem blisko natury. Jakie rozwiązania wybrać? (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….