Connect with us

Ciekawe

Pierwszy wózek dla dziecka – jaki wybrać?

Published

on

Każda osoba wyczekująca przyjścia na świat swojego dziecka musi stanąć przed ważnym zadaniem – skompletowaniem wyprawki. Jednym z jej najważniejszych elementów, który będzie towarzyszył rodzicom i dziecku już od pierwszych dni, jest wózek. Jeszcze do niedawna oczywistą decyzją było kupno gondoli. Dzisiaj klasyczne wózki mają rywala w postaci nowoczesnych modeli wielofunkcyjnych. Czym charakteryzują się tego typu wózki? Sprawdź!

Czym są wózki dziecięce 3w1?

Coraz większa rzesza cenionych producentów wzbogaca swoją ofertę o wózki dziecięce 3w1. Nowoczesne modele łączą w sobie funkcje aż trzech różnych produktów – nosidła (które może posłużyć również do bezpiecznego przewożenia niemowlaka w samochodzie) gondoli oraz spacerówki. Tego typu wózek składa się z trzech nasadek oraz stelaża z kółkami. Poprzez wpinanie do stelaża odpowiedniej nakładki, możemy dopasowywać wózek do wymagań dziecka w różnym wieku (wózek 3w1 może służyć naszej pociesze od momentu narodzin aż do trzeciego roku życia).

Wózki wielofunkcyjne polecane przez rodziców

Kupno wózka wielofunkcyjnego jest szansą na zaoszczędzenie niemałej kwoty. Nie musisz inwestować w kilka produktów – zamiast gondoli (która posłuży dziecku jedynie przez kilka miesięcy), nosidła oraz spacerówki, możesz nabyć jedynie jeden model. Co ważne, wózki 3w1 są niezwykle lekkie i poręczne. Składana konstrukcja bez problemu zmieści się nawet do niewielkiego bagażnika. Wniesienie jej na piętro również nie będzie przysparzało większych trudności. Modele sprzedawane przez czołowych producentów wyposażone są dodatkowo w szereg akcesoriów, które jeszcze bardziej umilają spacery z maluszkiem (osłony przeciwdeszczowe, małe bagażniki na drobne zakupy czy dziecięce zabawki, uchwyty na kubek czy torby zawieszane przy rączkach).

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Znajdź idealne miejsce na swoje wesele

Published

on

Wesela od dawna stanowiły wyjątkową okazję do tego, aby spotkać się w gronie bliskich i znajomych i wspólnie świętować wejście w związek małżeński. Dzisiaj organizacja wesela to przedsięwzięcie, którego planowanie rozpoczynamy na wiele miesięcy przed planowaną datą ślubu. Para młoda zazwyczaj pragnie, aby ich przyjęcie weselne było wyjątkowe – w tym celu szukają przede wszystkim wyjątkowej sali weselnej. Na co zwracać uwagę podczas poszukiwań?

(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Szybki rozwód bez zbędnych komplikacji

Published

on

Większości z nas na usłyszenie hasła „rozwód” staje przed oczami obraz ciągnących się długimi miesiącami (a nawet latami) batalii na wokandzie sądu. Czy rozwiązanie małżeństwa musi być aż tak stresujące, długotrwałe i bolesne? Niekoniecznie! Wbrew pozorom rozwieść można się już podczas jednej rozprawy. W jakich przypadkach możliwe jest szybkie uzyskanie rozwodu? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Nowoczesne wózki spacerowe

Published

on

Codzienne spacery z dzieckiem to aktywność, która niesie wiele korzyści. Przede wszystkim to możliwość na dotlenienie organizmu dziecka, szansa na odzyskanie formy po porodzie dla młodej mamy. Spacery to też szansa na wspólne poznawanie nowoczesnego dla dziecka otoczenia w bezpieczny sposób. Wybierając wózek spacerowy zapewniamy sobie i dziecku komfort. Co warto wiedzieć o nowoczesnych wózkach spacerowych?

(więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze