Connect with us

Ciekawe

Pierwszy wózek dla dziecka – jaki wybrać?

Published

on

Każda osoba wyczekująca przyjścia na świat swojego dziecka musi stanąć przed ważnym zadaniem – skompletowaniem wyprawki. Jednym z jej najważniejszych elementów, który będzie towarzyszył rodzicom i dziecku już od pierwszych dni, jest wózek. Jeszcze do niedawna oczywistą decyzją było kupno gondoli. Dzisiaj klasyczne wózki mają rywala w postaci nowoczesnych modeli wielofunkcyjnych. Czym charakteryzują się tego typu wózki? Sprawdź!

Czym są wózki dziecięce 3w1?

Coraz większa rzesza cenionych producentów wzbogaca swoją ofertę o wózki dziecięce 3w1. Nowoczesne modele łączą w sobie funkcje aż trzech różnych produktów – nosidła (które może posłużyć również do bezpiecznego przewożenia niemowlaka w samochodzie) gondoli oraz spacerówki. Tego typu wózek składa się z trzech nasadek oraz stelaża z kółkami. Poprzez wpinanie do stelaża odpowiedniej nakładki, możemy dopasowywać wózek do wymagań dziecka w różnym wieku (wózek 3w1 może służyć naszej pociesze od momentu narodzin aż do trzeciego roku życia).

Wózki wielofunkcyjne polecane przez rodziców

Kupno wózka wielofunkcyjnego jest szansą na zaoszczędzenie niemałej kwoty. Nie musisz inwestować w kilka produktów – zamiast gondoli (która posłuży dziecku jedynie przez kilka miesięcy), nosidła oraz spacerówki, możesz nabyć jedynie jeden model. Co ważne, wózki 3w1 są niezwykle lekkie i poręczne. Składana konstrukcja bez problemu zmieści się nawet do niewielkiego bagażnika. Wniesienie jej na piętro również nie będzie przysparzało większych trudności. Modele sprzedawane przez czołowych producentów wyposażone są dodatkowo w szereg akcesoriów, które jeszcze bardziej umilają spacery z maluszkiem (osłony przeciwdeszczowe, małe bagażniki na drobne zakupy czy dziecięce zabawki, uchwyty na kubek czy torby zawieszane przy rączkach).

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Czy wiesz, jak osłonić taras przed słońcem i wiatrem?

Published

on

Wypoczynek blisko domu to świetna forma spędzania weekendu. Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, aby nacieszyć się słońcem i wspaniałą pogodą. Poprzez prostą aranżację tarasu stworzymy miejsce, które pokochają wszyscy domownicy. Jak osłonić taras przed deszczem, słońcem i wiatrem, aby miejsce to zawsze zachęcało do odpoczynku? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak powstają dźwigary betonowe sprężone?

Published

on

Bez konstrukcji sprężonych typu dźwigary betonowe bardzo trudno byłoby postawić wiele obiektów architektonicznych. Dźwigary charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na obciążenia, które wynikają z działania sił wewnętrznych.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zasiłki socjalne na dzieci w Polsce i za granicą

Published

on

Praca za granicą to dla większości z nas szansa na znacznie większe zarobki oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji. Praca za granicą to jednak także czas rozłąki z rodziną – bardzo często decydujemy się na pozostawienie bliskich w Polsce. Wyjeżdżając za granicę zadbajmy o zabezpieczenie naszych bliskich. Warto zainteresować się zasiłkami socjalnymi dla dzieci osób pracujących na terenie Niemiec. (więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze

torebki ozdobne Dobry dentysta kraków