Connect with us

Zdrowie i Uroda

W poszukiwaniu metod na piękno twarzy

Published

on

Jak sprawić, aby nasza twarz była piękna, młoda i zadbana? Współcześnie posiadamy wiele narzędzi do tego, aby dbać o nasz wygląd, w szczególności o skórę twarzy. Wszelkie kosmetyki oraz zabiegi kosmetyczne pozwalają nam na regenerowanie skóry, działanie nawilżające, usuwanie szpecących zmian. Coraz częściej decydujemy się również na operacje plastyczne w obrębie twarzy – z czego to wynika i co brać pod uwagę przygotowując się do takiego zabiegu?

Dlaczego decydujemy się na operacje plastyczne twarzy?

Najczęściej decyzja o operacji plastycznej ukierunkowana jest kompleksami na konkretnym punkcie. Może być to krzywy lub niekształtny nos, odstające uszy. Coraz więcej kobiet decyduje się na lifting twarzy. Nowoczesna medycyna proponuje paniom zabieg łączący lifting oraz usunięcie tkanki tłuszczowej.

Wraz z wiekiem skóra na naszej twarzy traci jędrność: wynika to przede wszystkim z niedostatecznej ilości kolagenu, małego nawilżenia. Efektem tych procesów są zmarszczki, czyli głębokie bruzdy, które szpecą i widoczne są gołym okiem. Wraz z wiekiem zmarszczek przybywa – zdecydowana większość kobiet stara się z nimi walczyć możliwymi sposobami. Wśród niezawodnych metod wymienia się lipolizę twarzy wspomagany prądem RF. Te nowoczesne urządzenia do chirurgii pozwolą nie tylko dostarczyć skórze niezbędnego kolagenu, ale też ujędrnić, poprawić jej wygląd.

Przygotowanie do zabiegu

Decydując się na zabieg poprawy jakości skóry twarzy przede wszystkim konieczne jest znalezienie odpowiedniej kliniki i doświadczonych lekarzy. W Polsce nie brak dobrych klinik – warto umówić się na spotkania z lekarzami w kilku z nich i zadecydować, która z ofert będzie dla nas najlepsza. Pamiętajmy, że doświadczony lekarz przede wszystkim zleci nam wykonanie kompletu badań i przeprowadzi z nami wywiad lekarski jako kwalifikację do zabiegu.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Mity na temat metody żelowego zdobienia paznokci

Published

on

Metoda żelowa zdobienia paznokci stała się popularna. Coraz więcej kobiet wybiera właśnie taką metodę. Jednak bardzo dużo kobiet nie wie dla jakich paznokci są odpowiednie żele itp. Dziś przedstawię mity na temat metody żelowej zdobienia paznokci.
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Prezentacje i testy nart Rossignola

Published

on

Jak każda, licząca się marka narciarska, również i Rossignol stawia na profesjonalne prezentacje i testy. Nic w tym dziwnego – są one istotne zarówno z perspektywy sprzedających (w tym pośredników), jak i kupujących, czyli ich Klientów.
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Amoniak w farbie do włosów

Published

on

Farbowanie włosów to najlepszy sposób na całkowitą zmianę wizerunku, zakamuflowanie oznak starzenia czy podkreślenie urody. Niestety, regularne rozjaśnianie, przyciemnianie i tonowanie pasm wiąże się z uszkodzeniem ich struktury, czego efektem jest przesuszenie, większa łamliwość i ogólny spadek kondycji włosów. Substancją, której przypisuje się szkodliwe działanie farb, jest głównie amoniak. Jaką rolę w procesie koloryzacji odgrywa ta substancja? Czy można zastąpić ją innym składnikiem? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Sprawdź

Najciekawsze

chuck.com.pl holard.net https://inclusion-fp7.org/fotel-bujany-wiszacy-oryginalny-mebel-na-taras/