Connect with us

Zdrowie i Uroda

Bielizna rzeźbiąca ciało

Published

on

Czy to prawda, że do tego by mieć figurę jak marzenie potrzeba kilku zaledwie chwil? Oczywiście! Trwa to dokładnie tyle, ile czasu zabiera nałożenia na siebie bielizny.
Bielizna wyszczuplająca sylwetkę pozwala dokonać tego cudu w kilka chwil. Pozostanie już tylko wybrać odzież na wierzch i już można wystąpić jako mistrzyni fitness w każdym stylu.

Jak dobrać skutecznie bieliznę wyszczuplającą, by osiągnąć najkorzystniejszy efekt?

Zajmiemy się górą stroju, czyli odpowiednim do sytuacji biustonoszem. Biustonosze do modelowania obfitych piersi są skonstruowane podobnie jak biustonosze noszone przez sportsmenki. Zdarza się przecież, że kobiety zajmujące się sportem profesjonalnie lub po prostu dla przyjemności są właścicielkami biustu, którego oznaczenia staników plasują się w drugiej połowie tabeli wymiarów. Bielizna wyszczuplająca w wersji biustonoszy to kilka sposobów na osiągnięcie celu.Dobrym przykładem jest tu biustonosz bezszwowy, który ma miseczki formowane w jednym elemencie podczas procesów produkcyjnych.

Bielizna wyszczuplająca dla figury o potocznej nazwie — gruszka

Bardzo często panie gruszki mają pełne biodra i pośladki, ale niestety biust nie dorównuje osiągnięciami rozmiarowymi całej reszcie.

Jak w tym wypadku powinien wyglądać komplet bielizny wyszczuplającej? Krótko mówiąc, okolice bioder trzeba ścisnąć, a biust unieść ku górze i dodać mu objętości. Temu zabiegowi przysłużą się wysokie szorty. Ujmą nogawkami masywne uda nadając im proporcjonalne kształty. Szorty te mogą mieć opcjonalnie wszyte elastyczne wstawki poprawiające wygląd pupy.Do tego biustonosz typu push-up ze wstawkami z silikonu o dobranej do wielkości biustu grubości. Taki zestaw pozwoli zniwelować dysproporcje pomiędzy górą i dołem figury.

Jak ujarzmić niesforny i wystający brzuch?

Zaokrąglenie z przodu i oponka wokół bioder sprawia, że ocena tego, co widać w lustrze, jest negatywna, a stan nie do przyjęcia.Odpowiednie zastosowanie bielizny wyszczuplającej wygładzi wszystkie wystające części i niweluje różnice.Rozwiązaniem sprawdzonym i klasycznym jest gorset. Wynalazek sprzed wieków. Dziś występuje w nowej odmłodzonej formie. Razem z gorsetem, działającym na wcięcie w pasie, należy unieść biust. Wtedy efekt wyszczuplający gorsetu będzie wzmocniony. Do uniesienia biustu można zastosować stanik typu balkonetka, podpierający od dołu biust w całości i niepozwalający mu na rozlanie się na boki.

Mamy nadzieję, że kilka tych rad pozwoli na zastosowanie ich w praktyce i osiągnięcie natychmiastowego efektu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca bielizna wyszczuplająca.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Akrylowe zdobienie paznokci

Published

on

 

Metoda akrylowa zdobienia paznokci jest bardzo popularna. Zaletami jest trwałość oraz odporność na uszkodzenia, a także umożliwienie rośnięcia naturalnej płytki paznokcia.
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Po jakie perfumy powinny wybierać się kobiety z klasą?

Published

on

 

Na pewno prawie każda kobieta używa perfum.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Mity na temat metody żelowego zdobienia paznokci

Published

on

Metoda żelowa zdobienia paznokci stała się popularna. Coraz więcej kobiet wybiera właśnie taką metodę. Jednak bardzo dużo kobiet nie wie dla jakich paznokci są odpowiednie żele itp. Dziś przedstawię mity na temat metody żelowej zdobienia paznokci.
(więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze