Connect with us

Dom i Wnętrze

Czy puf rattanowy to dobry pomysł na świeże powietrze?

Published

on

Czy warto postawić komplet wypoczynkowy w ogrodzie? Oczywiście, że tak. Jak najbardziej należy skorzystać z okazji, jeżeli tylko ktoś ma taką możliwość. Często do takich kompletów wypoczynkowych dołączony jest puf rattanowy. Element, który jak najbardziej jest dobrą propozycją na ogród, do strefy wypoczynkowej.

Puf rattanowy do siedzenia

No tak, to jego najgłówniejsza funkcja. Chociaż na długą metę wydawać może się on niewygodny. Dlaczego? Ponieważ nie zapewnia on tak wygodnej pozycji, jak to jest w przypadku fotela. Nic więc dziwnego, że najczęściej jest to mebel wykorzystywany jako dodatkowe siedzisko. W pierwszej kolejności, na ogół zajmowane są wygodniejsze meble. Dopiero na samym końcu przychodzi czas na zajęcie pufy. To jednak nie oznacza, że należy zrezygnować z jej obecności. Wręcz przeciwnie – zawsze należy mieć ją pod ręką.

Schowek na ogrodzie

Puf rattanowy może pełnić również rolę schowka do podręcznych rzeczy. Kochamy wykorzystywać takie praktyczne meble, ponieważ dzięki niemu mamy szansę na to, aby zyskać więcej miejsca do przechowywania. Wśród innych zastosowań, jeżeli chodzi o tego rodzaju mebel, jest stolik. Tak, może i nie łatwo się tego domyślić, ale dzięki swojej płaskiej powierzchni, puf może zostać stolikiem. Dodatkowym lub takim tradycyjnym. Wszystko zależy już od osób, które są właścicielem tarasu, ogrodu, balkonu. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że jest to mebel praktyczny, funkcjonalny, który można wykorzystać w różnoraki sposób na swoim ogrodzie. 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Szafy na zamówienie – prosty sposób na zarządzanie przestrzenią

Published

on

Jak w prosty sposób zmienić aranżację w mieszkaniu, jednocześnie wykorzystując problematyczne wnęki? Szafy na zamówienie to niekwestionowany hit ostatnich lat – meble takie pozwalają na lepsze zarządzanie przestrzenią, jak również na dopasowanie mebla do własnych potrzeb. Jak tworzone są szafy na zamówienie? O czym może zadecydować klient? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Mala kuchnia pod zabudowe z odpowiednimi strefami

Published

on

Mała kuchnia pod zabudowę okazać się może nie lada wyzwaniem do urządzenia. W takim pomieszczeniu trzeba pamiętać o tym wszystkim, co znajduje się w dużych kuchniach. W tym chociażby, jeżeli chodzi o poszczególne obowiązujące strefy, wpływające na użytkowanie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Parasole przeciwsłoneczne na lato

Published

on

Nadchodząca wiosna to znak tego, że czas powoli pomyśleć o tym, aby zabrać się za porządki na ogrodzie. Nie tylko, jeśli chodzi o roślinność, ale również o strefę wypoczynkową, którą na pewno posiadamy. Może warto sprawdzić nowoczesne parasole przeciwsłoneczne oraz meble ogrodowe? (więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze