Connect with us

Ciekawe

Czy wiesz, jak osłonić taras przed słońcem i wiatrem?

Published

on

Wypoczynek blisko domu to świetna forma spędzania weekendu. Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, aby nacieszyć się słońcem i wspaniałą pogodą. Poprzez prostą aranżację tarasu stworzymy miejsce, które pokochają wszyscy domownicy. Jak osłonić taras przed deszczem, słońcem i wiatrem, aby miejsce to zawsze zachęcało do odpoczynku?

Jak osłonić taras skutecznie?

Wypoczynek blisko natury daje nam możliwość zregenerowania sił, podładowania wewnętrznych akumulatorów. Aranżując przydomowy taras tworzymy idealne warunki do relaksu. Wystarczy dopasowany do naszych potrzeb zestawy wypoczynkowy, kilka elementów dodatkowych, oświetlenie. Chcąc w pełni korzystać z lata warto odpowiedzieć sobie na pytanie: jak osłonić taras przed podmuchami wiatru, słońcem?

Pergole tarasowe to dzisiaj jedne z chętniej wybieranych rozwiązań – ich trwała konstrukcja sprawia, że będą chronić nas przez wiele lat. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby konstrukcja pergoli była nie tylko trwała, ale również estetyczna, dzięki czemu pergola jest funkcjonalną ozdobą każdego tarasu. Pergole wznoszone są na aluminiowych, malowanych proszkowo elementach modułowych, na szczycie konstrukcji ustawiony jest dach wykonany z aluminiowych listew uchylnych. Użytkownik sam decyduje o tym, w jakiej pozycji mają być listwy, dzięki czemu sam też dba o to, jak wiele słońca wpada pod pergolę. Listwy możemy zamknąć całkowicie, przez co dach stanie się wodoodporny. Warto również dodać, że dachy nie nagrzewają się, przez co w cieniu pergoli panuje przyjemny chłód.

Parasole ogrodowe na tarasie

Metodą na to, jak osłonić taras przed słońcem, są również nowoczesne parasole ogrodowe. Parasole dostępne są w różnych wersjach: bok czaszy może wahać się od 2,5 metra do nawet 4 metrów! Liczne punkty regulacji pozwolą na dopasowanie kąta padania cienia.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

DApps – nowa, zdecentralizowana aplikacja

Published

on

Blockchain application development jest usługą cieszącą się sporą popularnością. To właśnie dzięki temu można mówić w chwili obecnej o DApps – zdecentralizowanych aplikacjach. Co trzeba dokładnie wiedzieć na ten temat? Oto kilka istotnych informacji. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Tusz do drukarki Canon Pixma TS5150 – jak wybrać najlepszy?

Published

on

Drukarka to niezwykle przydatne urządzenie, które ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków. Wielofunkcyjny, praktyczny sprzęt przyda się między innymi podczas drukowania dokumentów, plików i zdjęć.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Szybki rozwód – to możliwe?

Published

on

 

W ubiegłym roku ponad 50 tysięcy małżeństw miało swój przykry finał na sali sądowej. Większość osób stojących przed wizją ostatecznej rozłąki z wieloletnim (zazwyczaj) partnerem przygotowuje się psychicznie na długie i wyczerpujące postępowanie. Okazuje się, że proces rozwodowy nie musi ciągnąć się latami, a nawet miesiącami. W jakich okolicznościach możliwe jest uzyskanie „szybkiego rozwodu”? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze