Connect with us

Technologia

Firmowa strona internetowa – skuteczne narzędzie w rękach przedsiębiorcy

Published

on

Każdy przedsiębiorca, niezależnie od wielkości swojej firmy i branży w której działa, powinien dbać o swój wizerunek. Nieodłączną częścią działań promocyjnych jest  kreowanie wizerunku przyjaznej, kompetentnej firmy  w Internecie. Podstawowym narzędziem umożliwiającym promocję działalności jest strona www. Czym powinna się ona charakteryzować? Sprawdź!

Spójność i funkcjonalność

Witryna powinna być profesjonalną i czytelną wizytówką firmy. Ważne jest, aby interfejs był przejrzysty dla użytkowników. Zadbaj o to, aby treść znajdująca się na stronie była atrakcyjna i przydatna dla potencjalnych klientów. Zawartość strony powinna być responsywna, czyli  musi sprawnie reagować na polecenia użytkowników i dostosowywać się do widoku na urządzeniach mobilnych. Równie istotna jak merytoryczna treść jest strona wizualna. Całość powinna być atrakcyjna, spójna i zgodna z identyfikacją wizualną marki.

Odpowiedni hosting

Nawet starannie skonstruowana, ciekawa wizualnie witryna nie będzie dobrze odgrywała swojej roli, jeśli nie zadbasz o wykupienie odpowiedniego hostingu, czyli usługi pozwalającej na korzystanie z serwera umożliwiającego płynną pracę strony 24 godziny na dobę. Podczas podpisywania umowy z hostingodawcą zwróć uwagę nie tylko na cenę usługi, ale przede wszystkim proponowane warunki. Szczególnie ważnymi zapisami w umowie są: uptime (czas bezawaryjnego działania serwera wyrażony w procentach), stan techniczny serwera i dostępne technologie, częstotliwość wykonywania backupów, transfer, limit powierzchni dyskowej, szybkość łącza, systemy bezpieczeństwa. Na stronie zenbox.pl znajdziesz więcej praktycznych informacji, dzięki którym wybierzesz usługę dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu.

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Poprawna i skuteczna komunikacja w mediach społecznościowych

Published

on

Media społecznościowe to dzisiaj olbrzymia szansa dla przedsiębiorców i managerów dużych firm. Dzięki sprawnej i odpowiednio skonstruowanej komunikacji możliwe jest znaczny wzrost zainteresowania konkretnymi usługami czy produktami. Dlaczego działalność w social mediach jest tak ważna z punktu widzenia marketingu?

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Zmień pracę – to prostsze niż myślisz!

Published

on

Współczesny rynek pracy to zdecydowanie rynek należący do pracownika – niedobór specjalistów w dużych korporacjach jak i mniejszych firmach sprawia, że przedsiębiorcy chętnie przyjmują nawet osoby bez niezbędnego doświadczenia, zapewniając im odpowiednie przeszkolenie oraz wdrożenie w konkretne procesy. Sami również możemy zadbać o naszą karierę poprzez posiłkowanie się licznymi kursami i szkoleniami. Gdzie ich szukać?

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Maszyny czyszczące – rodzaje

Published

on

Maszyny czyszczące na bieżąco czyszczą i osuszają powierzchnię, po której się poruszają. Dzięki temu już jeden przejazd wystarczy aby posadzka lśniła czystością. W zależności od typu posadzki do wyboru jest kilka rodzai chemii, różne rodzaje szczot oraz padów. Maszyny czyszczące dzielą się na dwa podstawowe rodzaje: kablowe i bateryjne. (więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze