Connect with us

Ciekawe

Jaki wózek wybrać dla naszego dziecka?

Published

on

Wybór wózka dziecięcego nie powinien być dziełem przypadku – mówią producenci tego typu asortymentu. Na szczęście szeroki wybór wózków spacerowych czy modeli 3w1 sprawia, że rodzice bez trudu dopasowują konkretny model do potrzeb siebie i swojego dziecka. Przeglądając kolejne modele warto zwrócić uwagę na najważniejsze elementy. Jakie rozwiązania proponują nam producenci?

Wózki 3w1 – nowoczesny produkt na lata!

Jednym z faworytów wśród wózków dziecięcych jest bez wątpienia lekki wózek 3w1. Wózki tego typu cenione są przez rodziców głównie dlatego, że są wykorzystywane już od pierwszych dni życia dziecka, aż po ukończenie przez nie 3 roku życia. Taki wózek to doskonała inwestycja! Wózek 3w1 składa się z trzech elementów: gondoli, siedziska oraz z aluminiowego stelaża z kółkami. Stelaż wykonany jest z lekkiego aluminium, przez co zmniejszona została waga wózka – przekłada się to bezpośrednio na łatwość jego prowadzenia i podnoszenia. Stelaże są składane, co znacząco ułatwia to podróżowanie z nimi – taki stelaż bez trudu umieścimy w bagażniku samochodowym!

W czasie pierwszych miesięcy życia dziecka na stelażu umieszczamy gondolę – jest to wygodne łóżeczko ze wzmocnionym dnem oraz wysokimi rantami. Szeroka budka sprawi, że silne słońce czy podmuchy wiatru nie będą niepokoić malucha.

Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać…

Z upływem 6-7 miesięcy życia dziecka maluch zaczyna samodzielnie siadać. To czas, aby wymienić gondolę na siedzisko. Siedziska w wózkach 3w1 dają wiele możliwości regulacji: możemy regulować wysokość podnóżka, jak również pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa czy odchylenie oparcia. Siedzisko pokrywane jest materiałem o wysokiej odporności na ścieranie czy wnikanie brudu – rodzic nie musi martwić się o częste czyszczenie tego elementu.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

DApps – nowa, zdecentralizowana aplikacja

Published

on

Blockchain application development jest usługą cieszącą się sporą popularnością. To właśnie dzięki temu można mówić w chwili obecnej o DApps – zdecentralizowanych aplikacjach. Co trzeba dokładnie wiedzieć na ten temat? Oto kilka istotnych informacji. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Tusz do drukarki Canon Pixma TS5150 – jak wybrać najlepszy?

Published

on

Drukarka to niezwykle przydatne urządzenie, które ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków. Wielofunkcyjny, praktyczny sprzęt przyda się między innymi podczas drukowania dokumentów, plików i zdjęć.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Szybki rozwód – to możliwe?

Published

on

 

W ubiegłym roku ponad 50 tysięcy małżeństw miało swój przykry finał na sali sądowej. Większość osób stojących przed wizją ostatecznej rozłąki z wieloletnim (zazwyczaj) partnerem przygotowuje się psychicznie na długie i wyczerpujące postępowanie. Okazuje się, że proces rozwodowy nie musi ciągnąć się latami, a nawet miesiącami. W jakich okolicznościach możliwe jest uzyskanie „szybkiego rozwodu”? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze