Connect with us

Dom i Wnętrze

Lider branży okiennej

Published

on

Stolarka okienna i drzwiowa to element, który musi znaleźć się w każdym domu, aby myśleć o zamieszkaniu w takim miejscu. Niektórych elementów nie trzeba posiadać, ale okna i drzwi są koniecznością.

okna.waw.pl – dobre okna energooszczędne

Dzisiaj wiele osób zwraca uwagę na jakość okien oraz na ich poziom energooszczędności – w szczególności, jeżeli ma się do czynienia z budownictwem pasywnym. Dlatego trzeba uważnie dobierać produkty, które będą spełniały nasze potrzeby. Dobre okna znaleźć można na okna.waw.pl. Jest to europejski producent okienny, który od 80 lat zdobywa doświadczenie, aby móc swoim klientom zaproponować okna najlepszej jakości, których nie trzeba będzie wymieniać przez bardzo długi czas. Od 2004 roku marka Internorm dostępna jest w Polsce, ciesząc się coraz większym zaufaniem szerokiego grona klientów.

Nowoczesne okna 

Dzięki marce Internorm można zakupić okna nowoczesne, gdzie zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania podnoszące ich parametry techniczne oraz funkcjonalność. Poszczególne produkty polecane są do budownictwa pasywnego, czyli do miejsc, których zadaniem z góry jest obniżenie w znaczny sposób rachunków za ogrzewanie. Internorm stawia na dopasowane swoich okien do standardów światowych, dlatego ich produkty są bezpieczne, solidne i mocne. Do tego całość zaprojektowana jest w taki sposób, aby pięknie prezentowała się na tle całego budynku. Estetyka, jakość i funkcjonalność to trzy główne cechy, które łączą wszystkie okna, jakie można zakupić obecnie dzięki marce Internorm. 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Szafy na zamówienie – prosty sposób na zarządzanie przestrzenią

Published

on

Jak w prosty sposób zmienić aranżację w mieszkaniu, jednocześnie wykorzystując problematyczne wnęki? Szafy na zamówienie to niekwestionowany hit ostatnich lat – meble takie pozwalają na lepsze zarządzanie przestrzenią, jak również na dopasowanie mebla do własnych potrzeb. Jak tworzone są szafy na zamówienie? O czym może zadecydować klient? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Mala kuchnia pod zabudowe z odpowiednimi strefami

Published

on

Mała kuchnia pod zabudowę okazać się może nie lada wyzwaniem do urządzenia. W takim pomieszczeniu trzeba pamiętać o tym wszystkim, co znajduje się w dużych kuchniach. W tym chociażby, jeżeli chodzi o poszczególne obowiązujące strefy, wpływające na użytkowanie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Czy puf rattanowy to dobry pomysł na świeże powietrze?

Published

on

Czy warto postawić komplet wypoczynkowy w ogrodzie? Oczywiście, że tak. Jak najbardziej należy skorzystać z okazji, jeżeli tylko ktoś ma taką możliwość. Często do takich kompletów wypoczynkowych dołączony jest puf rattanowy. Element, który jak najbardziej jest dobrą propozycją na ogród, do strefy wypoczynkowej. (więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze