Connect with us

Dom i Wnętrze

Modne i funkcjonalne dodatki do ogrodu

Published

on

Modne ogrody są dopracowane pod kątem estetycznym i użytkowym. Aby w pełni cieszyć się latem i wydobyć z przydomowej przestrzeni cały potencjał, warto wzbogacić aranżację o nowoczesne dodatki i sprzęt. Co szczególnie warto mieć w swoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje!

Metalowe zadaszenie ogrodowe

Żar lejący się z nieba, wiatr i przelotne opady już nigdy nie zakłócą starannie przygotowanego garden party! Doskonałą alternatywą dla niewielkich parasoli zacieniających jedynie niewielki skrawek trawnika są solidne altany z malowanego proszkowo aluminium. Całoroczne, innowacyjne konstrukcje są wyposażone w składany, regulowany dach z lameli, czyli płaskich, aluminiowych listew. Za pomocą manualnego systemu możesz zmieniać kąt ich nachylenia. Ułożone płasko lamele tworzą zwartą, nieprzemakalną strukturę. Nowoczesne zadaszenia znajdziesz na stronie gardenspace.sk.

Lampy solarne w formie lampionów

Oświetlenie odgrywa niezwykle istotną rolę w kształtowaniu klimatu w ogrodzie. Doskonały efekt uzyskasz, kiedy wzbogacisz aranżację o lampy solarne w kształcie klasycznych lampionów. Punkty świetlne ustawione przy ścieżkach, wejściu do domu, między krzewami i w strefie wypoczynkowej ułatwią poruszanie się po posesji po zmroku i roztoczą wokoło przyjemną, romantyczną aurę. Co ważne, wybierając lampy solarne, wyświadczasz małą przysługę Matce Ziemi.

Grill gazowy

Czym byłoby lato bez grillowania? Dzięki grillom zasilanym gazem przyrządzanie potraw na świeżym powietrzu stanie się jeszcze przyjemniejsze. Pożegnaj rozpałki i gryzący dym: aby uruchomić urządzenie, wystarczy jedynie przekręcić odpowiednie pokrętło. W ten sam sposób możesz kontrolować intensywność płomieni. Wielopalnikowe, rozbudowane grille mogą być dodatkowo wzbogacone o praktyczne dodatki, takie jak zlewozmywaki i lodówki.

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Szafy na zamówienie – prosty sposób na zarządzanie przestrzenią

Published

on

Jak w prosty sposób zmienić aranżację w mieszkaniu, jednocześnie wykorzystując problematyczne wnęki? Szafy na zamówienie to niekwestionowany hit ostatnich lat – meble takie pozwalają na lepsze zarządzanie przestrzenią, jak również na dopasowanie mebla do własnych potrzeb. Jak tworzone są szafy na zamówienie? O czym może zadecydować klient? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Mala kuchnia pod zabudowe z odpowiednimi strefami

Published

on

Mała kuchnia pod zabudowę okazać się może nie lada wyzwaniem do urządzenia. W takim pomieszczeniu trzeba pamiętać o tym wszystkim, co znajduje się w dużych kuchniach. W tym chociażby, jeżeli chodzi o poszczególne obowiązujące strefy, wpływające na użytkowanie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Czy puf rattanowy to dobry pomysł na świeże powietrze?

Published

on

Czy warto postawić komplet wypoczynkowy w ogrodzie? Oczywiście, że tak. Jak najbardziej należy skorzystać z okazji, jeżeli tylko ktoś ma taką możliwość. Często do takich kompletów wypoczynkowych dołączony jest puf rattanowy. Element, który jak najbardziej jest dobrą propozycją na ogród, do strefy wypoczynkowej. (więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze