Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesne garnki i patelnie

Published

on

Szukając ciekawych i trwałych rozwiązań do naszych kuchni i jadalni nie możemy pominąć tak ważnych elementów jak garnki, patelnie czy noże. Wybór tych produktów na polskim rynku jest praktycznie nieograniczony, warto więc dać sobie nieco czasu na znalezienie ofert, które idealnie wpisują się w nasze potrzeby. Jakie rozwiązania są dzisiaj najchętniej wybierane? Na co zwracać uwagę kupując garnki czy patelnie?

Najważniejsza jest trwałość!

Jednym z zasadniczych problemów podczas kupowania nowych garnków czy patelni jest ich trwałość. Oczekujemy, że produkty te będą towarzyszyć nam rzez szereg lat. Nowoczesne garnki tworzone są ze stali nierdzewnej, co jest gwarancją ich doskonałej jakości. Stal nierdzewna 18/10 to materiał zabezpieczony przed odkształcaniem, działaniem wilgoci, wysokimi temperaturami. Takie garnki świetnie sprawdzają się na wszystkich rodzajach kuchenek. W dnach garnków stalowych często umieszcza się dyski – ich zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, ale i przyspieszenie procesu gotowania. Dzięki dyskom możliwe jest zmniejszenie rachunków za energię! Garnki uzupełnione są o liczne elementy dodatkowe, takie jak miarki do odmierzania płynów, cedzaki czy lejki. Garnki mają również profilowane rączki i uchwyty, często tworzone z materiałów antypoślizgowych.

Patelnie z powłokami ceramicznymi

Zestaw patelni to najlepsze rozwiązanie do naszych domów – w zestawach znajdziemy niewielkie patelnie idealne do smażenia jajecznicy, jak również duże patelnie niezbędne do smażenia warzyw, mięs czy ryb. Patelnie wyposażone są w liczne powłoki, których zadaniem jest zmniejszenie ryzyka przywierania pokarmów do dna patelni. Powłoki pozwalają również na smażenie na niewielkiej ilości tłuszczu, co przekłada się na zmniejszenie kaloryczności potraw.

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Szafy na zamówienie – prosty sposób na zarządzanie przestrzenią

Published

on

Jak w prosty sposób zmienić aranżację w mieszkaniu, jednocześnie wykorzystując problematyczne wnęki? Szafy na zamówienie to niekwestionowany hit ostatnich lat – meble takie pozwalają na lepsze zarządzanie przestrzenią, jak również na dopasowanie mebla do własnych potrzeb. Jak tworzone są szafy na zamówienie? O czym może zadecydować klient? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Mala kuchnia pod zabudowe z odpowiednimi strefami

Published

on

Mała kuchnia pod zabudowę okazać się może nie lada wyzwaniem do urządzenia. W takim pomieszczeniu trzeba pamiętać o tym wszystkim, co znajduje się w dużych kuchniach. W tym chociażby, jeżeli chodzi o poszczególne obowiązujące strefy, wpływające na użytkowanie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Czy puf rattanowy to dobry pomysł na świeże powietrze?

Published

on

Czy warto postawić komplet wypoczynkowy w ogrodzie? Oczywiście, że tak. Jak najbardziej należy skorzystać z okazji, jeżeli tylko ktoś ma taką możliwość. Często do takich kompletów wypoczynkowych dołączony jest puf rattanowy. Element, który jak najbardziej jest dobrą propozycją na ogród, do strefy wypoczynkowej. (więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze