Connect with us

Dom i Wnętrze

Parasole przeciwsłoneczne na lato

Published

on

Nadchodząca wiosna to znak tego, że czas powoli pomyśleć o tym, aby zabrać się za porządki na ogrodzie. Nie tylko, jeśli chodzi o roślinność, ale również o strefę wypoczynkową, którą na pewno posiadamy. Może warto sprawdzić nowoczesne parasole przeciwsłoneczne oraz meble ogrodowe?

Cień na ogrodzie

Zawsze dążymy do tego, aby przebywać jak najwięcej na świeżym powietrzu. Słońce pozytywnie nastraja nas do działania. Pamiętajmy o tym, że w przypadku zbyt upalnego słońca, musimy mieć miejsce, gdzie będzie można schować się w cieniu, bez konieczności udawania się do domu. Parasole przeciwsłoneczne są dobrym rozwiązaniem z tej sytuacji. Oferowane są o różnej wielkości, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Wykonane są one ze specjalnej tkaniny – poliestru, który to zapewnia nie tylko cień, ale również odbija promieniowaniem słoneczne. Ochrona UV będzie zapewniona na bardzo wysokim poziomie. Kupując parasol zwróćmy uwagę na to, czy znajduje się na nim adnotacja odnośnie takiej ochrony UV.

Nie tylko parasole przeciwsłoneczne

Skoro mamy już parasol, to czas na to, aby zatroszczyć się o meble ogrodowe. Najczęściej skupiamy się na stole i dopasowanych do nich krzesłach. Grill na świeżym powietrzu to jeden z najważniejszych smaków lata. Jeżeli jednak starczy nam miejsca, można do tego dokupić leżaki ogrodowe, które będziemy wykorzystywać podczas relaksu na słońcu. Dobrym rozwiązaniem są meble modułowe, wielofunkcyjne, które można ustawić na tarasie w zależności od wynikającej potrzeby. 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Szafy na zamówienie – prosty sposób na zarządzanie przestrzenią

Published

on

Jak w prosty sposób zmienić aranżację w mieszkaniu, jednocześnie wykorzystując problematyczne wnęki? Szafy na zamówienie to niekwestionowany hit ostatnich lat – meble takie pozwalają na lepsze zarządzanie przestrzenią, jak również na dopasowanie mebla do własnych potrzeb. Jak tworzone są szafy na zamówienie? O czym może zadecydować klient? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Mala kuchnia pod zabudowe z odpowiednimi strefami

Published

on

Mała kuchnia pod zabudowę okazać się może nie lada wyzwaniem do urządzenia. W takim pomieszczeniu trzeba pamiętać o tym wszystkim, co znajduje się w dużych kuchniach. W tym chociażby, jeżeli chodzi o poszczególne obowiązujące strefy, wpływające na użytkowanie. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Czy puf rattanowy to dobry pomysł na świeże powietrze?

Published

on

Czy warto postawić komplet wypoczynkowy w ogrodzie? Oczywiście, że tak. Jak najbardziej należy skorzystać z okazji, jeżeli tylko ktoś ma taką możliwość. Często do takich kompletów wypoczynkowych dołączony jest puf rattanowy. Element, który jak najbardziej jest dobrą propozycją na ogród, do strefy wypoczynkowej. (więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze