Connect with us

Ciekawe

Pierwszy wózek dla dziecka – jaki wybrać?

Published

on

Każda osoba wyczekująca przyjścia na świat swojego dziecka musi stanąć przed ważnym zadaniem – skompletowaniem wyprawki. Jednym z jej najważniejszych elementów, który będzie towarzyszył rodzicom i dziecku już od pierwszych dni, jest wózek. Jeszcze do niedawna oczywistą decyzją było kupno gondoli. Dzisiaj klasyczne wózki mają rywala w postaci nowoczesnych modeli wielofunkcyjnych. Czym charakteryzują się tego typu wózki? Sprawdź!

Czym są wózki dziecięce 3w1?

Coraz większa rzesza cenionych producentów wzbogaca swoją ofertę o wózki dziecięce 3w1. Nowoczesne modele łączą w sobie funkcje aż trzech różnych produktów – nosidła (które może posłużyć również do bezpiecznego przewożenia niemowlaka w samochodzie) gondoli oraz spacerówki. Tego typu wózek składa się z trzech nasadek oraz stelaża z kółkami. Poprzez wpinanie do stelaża odpowiedniej nakładki, możemy dopasowywać wózek do wymagań dziecka w różnym wieku (wózek 3w1 może służyć naszej pociesze od momentu narodzin aż do trzeciego roku życia).

Wózki wielofunkcyjne polecane przez rodziców

Kupno wózka wielofunkcyjnego jest szansą na zaoszczędzenie niemałej kwoty. Nie musisz inwestować w kilka produktów – zamiast gondoli (która posłuży dziecku jedynie przez kilka miesięcy), nosidła oraz spacerówki, możesz nabyć jedynie jeden model. Co ważne, wózki 3w1 są niezwykle lekkie i poręczne. Składana konstrukcja bez problemu zmieści się nawet do niewielkiego bagażnika. Wniesienie jej na piętro również nie będzie przysparzało większych trudności. Modele sprzedawane przez czołowych producentów wyposażone są dodatkowo w szereg akcesoriów, które jeszcze bardziej umilają spacery z maluszkiem (osłony przeciwdeszczowe, małe bagażniki na drobne zakupy czy dziecięce zabawki, uchwyty na kubek czy torby zawieszane przy rączkach).

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Tusz do drukarki Canon Pixma TS5150 – jak wybrać najlepszy?

Published

on

Drukarka to niezwykle przydatne urządzenie, które ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków. Wielofunkcyjny, praktyczny sprzęt przyda się między innymi podczas drukowania dokumentów, plików i zdjęć.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Szybki rozwód – to możliwe?

Published

on

 

W ubiegłym roku ponad 50 tysięcy małżeństw miało swój przykry finał na sali sądowej. Większość osób stojących przed wizją ostatecznej rozłąki z wieloletnim (zazwyczaj) partnerem przygotowuje się psychicznie na długie i wyczerpujące postępowanie. Okazuje się, że proces rozwodowy nie musi ciągnąć się latami, a nawet miesiącami. W jakich okolicznościach możliwe jest uzyskanie „szybkiego rozwodu”? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Ubezpieczenie OC – co należy wiedzieć?

Published

on

 

 

Na barkach każdego właściciela samochodu czy motocykla spoczywa obowiązek ubezpieczenia swojego wozu. Rynek ubezpieczeń komunikacyjnych jest szeroki. Możemy korzystać z opcji dodatkowych dających nam większe poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy albo skorzystać wyłącznie z polisy OC, czyli podstawowego ubezpieczenia, które prawnie zobowiązany jest wykupić każdy kierowca. Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu OC? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze

https://venndo.pl/lot-balonem-do-kapadocji-wakacje-2022/ https://018.pl/jakiej-pogody-mozna-spodziewac-sie-w-turcji/ schuylerlake.com