Connect with us

Zdrowie i Uroda

Prezentacje i testy nart Rossignola

Published

on

Jak każda, licząca się marka narciarska, również i Rossignol stawia na profesjonalne prezentacje i testy. Nic w tym dziwnego – są one istotne zarówno z perspektywy sprzedających (w tym pośredników), jak i kupujących, czyli ich Klientów.

Czas na zjazd!

Profesjonalne prezentacje i testy nart Rossignola mają miejsce co roku w naszym kraju. Odbywają się one najczęściej jesienią, gdy sezon narciarski uznaje się za rozpoczęty. Temat prezentacji nie ogranicza się zwykle do samego Rossignola. Bardzo często biorą w nich udział również inne marki, które współpracują z dobrze wszystkim znanym gigantem.

Podczas prezentacji dużo mówi się na temat nie tylko samych nart, ale też związanych z nimi osiągnięć w świecie sportu. Co ważne – narty Rossignol osiągają swe sukcesy zwłaszcza tam, gdyż już od kilkudziesięciu lat zdobywają one szereg nagród w kontekście narciarstwa alpejskiego. I choć marka ta jest znana przede wszystkim z produkcji dobrej jakości rozwiązań rodzinnych, to wyczynowcy i profesjonaliści doceniają ją znacznie częściej.

Testy – podstawa spotkań

Nie można mówić o dobrej prezentacji jeśli… nie zostanie ona poparta odpowiednimi testami. Te oczywiście wykonuje się na stoku. Pewna nieprzewidywalność zjawisk atmosferycznych jest tu istotną zaletą. Zdarza się, że niektóre testy przeprowadzane są na bardzo silnym mrozie, który przedkłada się na stosowne utrudnienia na stoku (lodowe pułapki, zmarznięty śnieg itd.).

W testach nart Rossignola mogą wziąć udział wszyscy, aczkolwiek przede wszystkim korzysta się tu z opinii profesjonalistów. Testy są też swoistym wydarzeniem medialnym, które – dzięki obecności wielu dziennikarzy – jest często transmitowane za pomocą łącz internetowych. To właśnie dzięki temu narty Rossignol mogą zostać odpowiednio przetestowane przed rozpoczęciem sezonu!

Doradztwo sprzętowe

Prezentacje i testy sprzętu narciarskiego to również duża gratka dla potencjalnych Klientów. Dzięki testom mogą oni dobrać odpowiedni sprzęt, który będzie wykorzystywany przez następne sezony. W trakcie takich spotkań narty Rossignol można również nabyć, rzecz jasna w odpowiednio przygotowanym stoisku (z pomocą wykwalifikowanych pracowników).

Podsumowując, tylko w ten sposób można szybko i skutecznie przetestować nowe rozwiązania oferowane przez największych graczy. Testów i prezentacji nie zastąpią nawet najlepiej dopracowane laboratoria sprzętowe, w których warunki często różnią się od tych rzeczywistych. Każdy pasjonat sportów narciarskich powinien odwiedzać takie miejsca.

Więcej informacji znajdziesz na stronie narty rossignol https://agasport.com.pl/narty-cat-2.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Akrylowe zdobienie paznokci

Published

on

 

Metoda akrylowa zdobienia paznokci jest bardzo popularna. Zaletami jest trwałość oraz odporność na uszkodzenia, a także umożliwienie rośnięcia naturalnej płytki paznokcia.
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Po jakie perfumy powinny wybierać się kobiety z klasą?

Published

on

 

Na pewno prawie każda kobieta używa perfum.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Mity na temat metody żelowego zdobienia paznokci

Published

on

Metoda żelowa zdobienia paznokci stała się popularna. Coraz więcej kobiet wybiera właśnie taką metodę. Jednak bardzo dużo kobiet nie wie dla jakich paznokci są odpowiednie żele itp. Dziś przedstawię mity na temat metody żelowej zdobienia paznokci.
(więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze