Connect with us

Technologia

Zmień pracę – to prostsze niż myślisz!

Published

on

Współczesny rynek pracy to zdecydowanie rynek należący do pracownika – niedobór specjalistów w dużych korporacjach jak i mniejszych firmach sprawia, że przedsiębiorcy chętnie przyjmują nawet osoby bez niezbędnego doświadczenia, zapewniając im odpowiednie przeszkolenie oraz wdrożenie w konkretne procesy. Sami również możemy zadbać o naszą karierę poprzez posiłkowanie się licznymi kursami i szkoleniami. Gdzie ich szukać?

Szkolenia dawniej i dzisiaj

Dawniej szkolenia odbywały się najczęściej poza godzinami pracy – pracownicy sami musieli je znaleźć i zorganizować do nich dojazd (prywatne firmy proponowały szkolenia w wynajętych salach). Z czasem pracodawcy zrozumieli, że szkolenia mogą być organizowane w budynku zakładu, przez co i ilość zainteresowanych jest znacznie większa. Dzisiaj kursy i szkolenia mamy na wyciągnięcie ręki… bez wychodzenia z domu. Jak to możliwe?

Szkolenia online – skorzystaj z platform e-learningowych

Platformy e-learningowe to ciekawa propozycja dla osób, które pragną zdobywać nową wiedzę. Wystarczy otworzyć komputer, wpisać odpowiedni adres i zarejestrować się jako użytkownik – i już możemy korzystać z szerokiego spektrum szkoleń i kursów przygotowanych przez profesjonalistów. Platformy e-learningowe to doskonała alternatywa dla klasycznych szkoleń – nie tylko nie musimy wychodzić z domu, ale również nie musimy tracić czasu i pieniędzy na długie dojazdy. Na platformach znajdziemy kursy związane z projektowaniem graficznym, tworzeniem grafiki komputerowej, projektowaniem przestrzennym – jednym z najchętniej wybieranych jest kurs Blender. Kursy pogrupowane są względem stopnia zaawansowania, przez co każdy szybko znajdzie poziom odpowiadający jego umiejętnościom. Prowadzenie kursów w języku polskim znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy.

Continue Reading
Advertisement

Technologia

Poprawna i skuteczna komunikacja w mediach społecznościowych

Published

on

Media społecznościowe to dzisiaj olbrzymia szansa dla przedsiębiorców i managerów dużych firm. Dzięki sprawnej i odpowiednio skonstruowanej komunikacji możliwe jest znaczny wzrost zainteresowania konkretnymi usługami czy produktami. Dlaczego działalność w social mediach jest tak ważna z punktu widzenia marketingu?

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Firmowa strona internetowa – skuteczne narzędzie w rękach przedsiębiorcy

Published

on

Każdy przedsiębiorca, niezależnie od wielkości swojej firmy i branży w której działa, powinien dbać o swój wizerunek. Nieodłączną częścią działań promocyjnych jest  kreowanie wizerunku przyjaznej, kompetentnej firmy  w Internecie. Podstawowym narzędziem umożliwiającym promocję działalności jest strona www. Czym powinna się ona charakteryzować? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Maszyny czyszczące – rodzaje

Published

on

Maszyny czyszczące na bieżąco czyszczą i osuszają powierzchnię, po której się poruszają. Dzięki temu już jeden przejazd wystarczy aby posadzka lśniła czystością. W zależności od typu posadzki do wyboru jest kilka rodzai chemii, różne rodzaje szczot oraz padów. Maszyny czyszczące dzielą się na dwa podstawowe rodzaje: kablowe i bateryjne. (więcej…)

Continue Reading
Sitemap

Sprawdź

Najciekawsze

etapolska.pl hanza.edu.pl nederland-oeso.org